Fehérvári sport 2017 - ez történt júliusban

Júliusban a Gyulai Memorial keretében ismét világsztárok látogattak el Fehérvárra és versenyeztek a Bregyó-közi atlétikai centrumban.Ebben a hónapban dőlt el, hogy ismét szintet lép az Enthroners, bajnokok lettek a fehérvári teniszezők és az ifjúsági olimpiai fesztiválon is büszkék lehettünk ARAK-os sikerre.
2017.12.31. 14:58 |

Magyar győzelmek, csúcsok, remek eredmények a Gyulai Memorialon

Márton Anita és Kővágó Zoltán személyében magyar győzteseknek is tapsolhatott a fehérvári közönség a Bregyó-közi atlétikai központban, ahol nagyszerű versenyeket láthattunk a Gyulai István Memorialon. Baji Balázs országos csúcsot futott 110 gáton, és ezen kívül is a gátfutó számok hozták a legjobb időeredményeket. Telt ház, ismét nagyszerű rendezés jellemezte a magas színvonalú versenyt Székesfehérváron.

Magabiztos sikerével a HFL-be jutott a Fehérvár Enthroners

Története legfontosabb meccsét vívta a XI. Pannon Bowl döntőjében a Fehérvár Enthroners. A Fehérvári Koronázók a Budapest Eagles ellen küzdöttek Ratio Media HFL-be jutásért. A közel 3000 néző előtt lejátszott találkozón végig vezetve, magabiztosan győztek a 28-7-re fehérváriak. A végső diadalnak köszönhetően jövőre a legmagasabb osztályban szerepelhet az Enthroners.

Hibátlan mérleggel bajnok a Diego SC-Fehérvár Kiskút TK

Egy remekül sikerült csapatbajnokság végén Budaörsön is győzött a Diego SC – Fehérvár Kiskút Tenisz Klub, és száz százalékos teljesítménnyel lett bajnok a női Szuperligában. Érdekesség, hogy a tizenkét éves Udvardy Luca ezúttal is lehetőséget kapott, ezúttal is nyert, ezzel pedig minden idők legfiatalabb csapatbajnoka lett.

Takács Boglárka ezüstérmes lett az EYOF-on

A 100 méteres síkfutás középdöntőjét követően Takács Boglárka, az ARAK sprintere a döntőre tovább javult. A harmadik idővel a fináléba jutó Takács, borította a papírformát. Jó rajttal és kiváló futással másodikként ért célba!