Fehérvári sítájfutó sikerek

Kabhegy térségében rendezték február 21.-én és 22.-én a Magyar Köztársaság Sítájfutó Sprint és Váltó Bajnokságát. Az idei év országos megmérettetésén teljes ARAK-os siker született, hiszen minden kategóriában érmet szereztek a fehérvári klub sportolói.
2009.02.23. 23:23 |

A szombaton lebonyolított sprint számokban a felnőtt nőknél Szivák Ildikó az ARAK Tájfutó Szakosztályának sportolója harmadik lett. A Mesterek kategóriájában a szintén ARAK színekben versenyző Prill László a második helyen ért célba.
 Vasárnap került megrendezésre a Váltó Bajnokság, ahol a felnőtt férfiak között az ARAK Tájfutó Szakosztályának váltója, Szivák Ildikó, Pelyhe Dániel összeállításban az ezüstérmet szerezte meg. A Mesterek kategóriájában a Prill László -  Filó György összeállítású ARAK csapat megnyerte a bajnokságot.