Fehérvári sikerek az Országos Gyermek Úszóbajnokságon

A hétvégén rendezték Miskolcon az idei Országos Gyermek Úszóbajnokságot, melyen a Székesfehérvári Delfin SE színeiben Dániel András vezetésével három fiú vett részt a versenyen. A „C” kategóriában a fehérvári Fekete Ferenc József igen jól teljesített, hiszen hét versenyszámban is döntős lett: 200m-es vegyes úszásban és 100 m-es gyorsúszásban is országos bajnok lett, 200 m-es gyorsúszásban pedig ezüst érmet szerzett. Fekete Kristóf és Csanádi Zsombor ugyancsak szép eredményeket értek el.
2011.07.26. 08:47 |
 A hétvégén rendezték Miskolcon az úszók idei Gyermek Országos Bajnokságát, melyen a Székesfehérvári Delfin SE színeiben Dániel András vezetésével három fiú vett részt a versenyen. A „C” kategóriában a fehérvári Fekete Ferenc József igen jól teljesített, hiszen hét versenyszámban is döntős lett: 200m-es vegyes úszásban és 100 m-es gyorsúszásban is országos bajnok lett, 200 m-es gyorsúszásban pedig ezüst érmet szerzett.
 A Delfin SE versenyzői ezen kívül egy negyedik (400 m gyors), két ötödik (200 m hát, 100 m pillangó) és egy hatodik (200 m hát) helyezést ért el. A „B” kategóriában Fekete Kristóf és Csanádi Zsombor vette fel a versenyt további 55 csapat úszói ellen. Csanádi Zsombor kategóriájában fiatalabbnak számítva három számban is döntőbe jutott, ahol végül 100 m-es és 200 m-es hátúszásban egyaránt 7., 1500 m-es gyorsúszásban 8. lett. Fekete Kristóf legjobb helyezését 100 m-es hátúszásban érte el, ahol 9. helyen végzett 11 századmásodperccel lemaradva a döntőről. Összesítésben a csapat tizedik lett az éremtáblázaton és 16. a bajnoki pontversenyben.