-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Fehérvári siker a Marton Imre Emlékversenyen
Székesfehérváron 1993 óta minden évben megemlékeznek a Fejér Megyei Asztalitenisz Szövetség egykori elnökéről, Marton Imréről. Az egykori trénerre és elnökre 28 felnőtt és 20 ifjúsági korú versenyző emlékezett játékkal a XVI. Emlékversenyen. A Hétvezér Általános Iskola tornatermében hat asztalon, egyesben és párosban viaskodtak az ütőforgatók.
2008.10.14. 22:41 |
Székesfehérváron 1993 óta minden évben megemlékeznek a Fejér Megyei Asztalitenisz Szövetség egykori elnökéről, Marton Imréről. Az 1990-ben elhunyt Marton Imre labdarúgó és asztaliteniszező is volt, majd játékos-pályafutása után a Postás, a VT Vasas, a Spartacus és a MESZÖV ping-pong-edzőjeként tevékenykedett. Az egykori trénerre és elnökre 28 felnőtt és 20 ifjúsági korú versenyző emlékezett játékkal a XVI. Emlékversenyen. A Hétvezér Általános Iskola tornatermében hat asztalon, egyesben és párosban viaskodtak az ütőforgatók.
A megmérettetés végén a párosoknál egy Dunaújvárosi ASE-Honvéd Szondi SE koprodukcióban asztalhoz álló duó, a Furka Attila – dr. Volsik Tibor alkotta kettős örülhetett a győzelemnek, mellyel a szondis Slett József – Szabó Attila párost, és a polgárdi Pintér István – Szabó Gábor kettőst utasította maga mögé. Férfi egyesben az első Emlékverseny-győzelmét szerző szondis, Slett József végzett az élen, második lett tavalyi ezüstjét megismételve a Polgárdi SE asztaliteniszezője, Pintér István, míg a harmadik helyen a fehérvári Szabó Attila és dr. Volsik Tibor zárt. Az ifjúságiak egyes viadalát a DASE versenyzője, a címvédő Váczi Norbert nyerte, a szabadbattyáni Naszádos Zoltán, valamint a dunaújvárosi Mizsei Máté és Garbacz Gábor előtt.