Fehérvári győzelem a második edzőmeccsen -  a Dunaújvárost verte az FCF

A téli felkészülés második edzőmérkőzésén is győztesen hagyta el a pályát az FC Fehérvár labdarúgó csapata. Csertői Aurél alakulata az NBII-es Dunaújvárost látta vendégüla Sóstói Stadion műfüves pályáján, ahol 350 néző volt kíváncsi a piros-kékek produkciójára. A 6. percben Riedl szerzett vezetést a vendégeknek, majd több kihagyott helyzetet követően egyenlített a Fehérvár, impozáns támadás végén Mario Bozic talált a hálóba. Fordulás után szinte a teljes kezdőcsapatot lecserélte a fehérvári szakvezető, s az 50. percben Horváth Ferenc perdített a dunaújvárosi kapuba, 2-1. A 91. percben Vadász Viktor is eredményes volt, így a hazájában ügyeket intéző Daniel Tudort, és a betegséggel bajlódó Kuttor Attilát is nélkülöző FC Fehérvár 3-1-re nyert. FC Fehérvár – Dunaújváros 3-1 (1-1)

2006.01.21. 13:53 |

FC Fehérvár – Dunaújváros 3-1 (1-1)

Székesfehérvár, 350 néző
 Vezette: Kovács Z.

FCF: Sebők – Csizmadia, Horváth G., Koller, Vincze – Lattenstein, Bozic, Schwarcz – Dvéri, Gomes, Sitku.
 2. félidő: Sebők – Csizmadia (Vadász), Horváth G., Fehér Zs., Horváth P. – Farkas, Kocsis, Györök – Nagy D., Alumona, Horváth F. Vezetőedző: Csertői Aurél