Fehérvári Aszfaltbetyárok az Inline Országos Bajnokságban

Elkezdődött a görhoki, azaz az Inline Országos Bajnokság, amiben idén is elindult a székesfehérvári Aszfaltbetyárok csapata. Az első fordulóban két meccset játszottak. Az első meccsen a MAC Rokkó csapatával szemben 5-3-ra nyertek az Aszfaltbetyárok, viszont a másik találkozón a Jászberény ellen az első negyedben három gólos hátrányba kerülve, végül szorossá váló találkozón 7-5-ös vereséget szenvedtek.
2010.05.20. 09:03 |
 Elkezdődött a görhoki, azaz az Inline Országos Bajnokság, amiben idén is elindult a székesfehérvári Aszfaltbetyárok csapata. Az első fordulóban két meccset játszottak.

Az országos bajnokságba idén öt csapat nevezett:
1. Jászberény
2.MAC Rokkó (Bp.)
3.Győri ETO HC
4.Aszfaltbetyárok (Székesfehérvár)
5.Marczi Skate (Bp.)

A mérkőzések az Inline Hockey-ban 4x12 percesek és 4-4 ellen játszanak normál jégkorong pályán. Műanyag borításon görkorcsolyáznak és egy speciális koronggal játszanak. Az első meccsen a MAC Rokkó csapatával szemben 5-3-ra nyertek az Aszfaltbetyárok, viszont a másik találkozón a Jászberény ellen az első negyedben három gólos hátrányba kerülve, végül szorossá váló találkozón 7-5-ös vereséget szenvedtek.

A következő forduló május 22-én lesz, ahol a másik kettő csapattal mérkőznek meg a fehérvári görhokisok. Az 5 csapatból 4 kerül a további körbe, akik a bajnoki helyezésekért meccselnek majd. A fehérvári csapat legjobb góllövője Kovács György volt három góljával.