-
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét
A rekkenő hőség ellenére szép számban érkeztek a drukkerek a Videoton FC Fehérvár ankétjára kedden délután. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.23. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Fehérvár – Debrecen – előny nyugaton
Az FC Fehérvár és a Debreceni VSC-AVE Ásványvíz szinte az unalomig gyömöszölhetik egymást, hiszen egy hét alatt háromszor kénytelen farkasszemet nézni a két, bajnoki dobogóért küzdő alakulat. A székesfehérvári bajnoki mérkőzést a Magyar Kupa elődöntőjének párharcával foglalják keretbe Csertői Aurél és Supka Attila játékosai. Az utóbbi időben lendületesen futballozó Debrecen önbizalomtól dagadó mellel, esélyesként fogadta a mostanában botladozó fehérváriakat, mégis a Vidi szerzett előnyt az MK elődöntőjének első felvonásán. DVSC-AVE Ásványvíz – FC Fehérvár 0-1 (0-1)
2006.04.25. 20:53 |
Az FC Fehérvár és a Debreceni VSC-AVE Ásványvíz szinte az unalomig gyömöszölhetik egymást, hiszen egy hét alatt háromszor kénytelen farkasszemet nézni a két, bajnoki dobogóért küzdő alakulat. A székesfehérvári bajnoki mérkőzést a Magyar Kupa elődöntőjének párharcával foglalják keretbe Csertői Aurél és Supka Attila játékosai. Az utóbbi időben lendületesen futballozó Debrecen önbizalomtól dagadó mellel, esélyesként fogadta a mostanában botladozó fehérváriakat, mégis a Vidi szerzett előnyt az MK elődöntőjének első felvonásán.
A piros-kékek kezdőcsapatába visszatért a betegségéből felépülő Dvéri Zsolt, és a karmester játéka ismét visszahozta a színt az FC Fehérvár produkciójába. Csertői mester Sitku Illést, Vincze Zoltánt és Mario Bozsicsot pihentette, a Debrecen pedig nagy elánnal esett neki az óvatosan kezdő FC Fehérvárnak. Az első félidőben többnyire a vendégvédelemnek akadt dolga, a Loki kapufáig is eljutott, azonban a 44. percben a szép számú Vidi-tábor ujjonghatott: Kuttor emelt Dvéri elé, aki lesre játszó védők közül kilépett, és 12 méterről lőtte el a labdát Csernyánszki mellett, egészen a DVSC kapujába. 1-0 ide!
Fordulás után a hazaiak nem estek neki ellenfelüknek, az FCF labdarúgói pedig okos játékoukkal többször is veszélyeztették a debreceni kaput. Persze a hajrában a piros-fehérek előtt is adódtak helyzetek – inkább szabadrúgásokból -, de képtelenek voltak meglepni Tudorékat. A hosszabbítás perceiben Farkas balázs megkapta második sárga lapját, így a középpályás nem léphet pályára azon a Sóstói Stadion-beli visszavágón, melyet 1-0-ás előnnyel kezdhet az FC Fehérvár. A Vidi története során kétszer vívhatott Magyar Kupa-döntőt, azonban egyszer sem ért a csúcsra. A Csertői-csapat most közel került ahhoz, hogy lehetőséget szerezzen egy rég áhított küszöb átlépéséhez.
DVSC-AVE Ásványvíz – FC Fehérvár 0-1 (0-1)
Gól: Dvéri Zsolt, 44. p.
Sárga lap: 3-7
Kiállítva: Farkas Balázs, 93.p.
A piros-kékek kezdőcsapatába visszatért a betegségéből felépülő Dvéri Zsolt, és a karmester játéka ismét visszahozta a színt az FC Fehérvár produkciójába. Csertői mester Sitku Illést, Vincze Zoltánt és Mario Bozsicsot pihentette, a Debrecen pedig nagy elánnal esett neki az óvatosan kezdő FC Fehérvárnak. Az első félidőben többnyire a vendégvédelemnek akadt dolga, a Loki kapufáig is eljutott, azonban a 44. percben a szép számú Vidi-tábor ujjonghatott: Kuttor emelt Dvéri elé, aki lesre játszó védők közül kilépett, és 12 méterről lőtte el a labdát Csernyánszki mellett, egészen a DVSC kapujába. 1-0 ide!
Fordulás után a hazaiak nem estek neki ellenfelüknek, az FCF labdarúgói pedig okos játékoukkal többször is veszélyeztették a debreceni kaput. Persze a hajrában a piros-fehérek előtt is adódtak helyzetek – inkább szabadrúgásokból -, de képtelenek voltak meglepni Tudorékat. A hosszabbítás perceiben Farkas balázs megkapta második sárga lapját, így a középpályás nem léphet pályára azon a Sóstói Stadion-beli visszavágón, melyet 1-0-ás előnnyel kezdhet az FC Fehérvár. A Vidi története során kétszer vívhatott Magyar Kupa-döntőt, azonban egyszer sem ért a csúcsra. A Csertői-csapat most közel került ahhoz, hogy lehetőséget szerezzen egy rég áhított küszöb átlépéséhez.
DVSC-AVE Ásványvíz – FC Fehérvár 0-1 (0-1)
Gól: Dvéri Zsolt, 44. p.
Sárga lap: 3-7
Kiállítva: Farkas Balázs, 93.p.