Ezüstérmes lett Valenciában Nagy Angi, a Videoton Box Club válogatott ökölvívója

A spanyolországi Valenciában lépett kötelek közé a magyar női ökölvívó válogatott tagjaként Nagy Angéla, a Videoton Box Club versenyzője. Az 57 kilogrammos súlycsoport első meccsén rögtön a helyiek versenyzője jutott neki, akit 4:1 arányú pontozással legyőzött, így döntőt vívhatott, ahol egy puerto rico-i lánnyal mérkőzött. Az döntő első menetét ugyan Angi nyerte, de a másodikban felrepedt a szemhéja, így csak elmozogni és védekezni tudott és sajnos veszített.
2018.10.08. 09:10 |

1. Négyet vágott és győzött Villachban a Fehérvár AV 19

Hat ponttal zárta a hétvégét a Fehérvár AV 19 az EBEL-ben, miután 4-1-re győzött a sereghajtó Villach otthonában, azaz a péntek esti hazai Dornbirn-verést, idegenbeli győzelemmel koronázta meg. Bár a karintiaiak szerezték az első gólt, a folytatásban esélyt sem adtak Erdély Csanádék az osztrákoknak. A Volán a válogatott szünet előtt a nyolcadik a tizenkét csapatos bajnokságban.

2018.12.09.
  2. Védelmi hibák okozták a MOL Vidi vesztét Újpesten

Miután a Ferencváros nyert délután, már őszi bajnok lett, a MOL Vidi számára az maradt a kérdés, tudja-e tartani a lépést a zöld-fehérekkel. Nem sikerült, mert Újpesten teljesen erőtlenül támadott a fehérvári csapat. Ráadásul az első félidőben kétszer is nagy hibát követtek el a védői, így simán kikapott a nemrég a stadionavatón legyőzött ellenfelétől.

2018.12.08.
  3. Ötöt lőve győzte le a szezonban harmadszor a Dornbirnt a Fehérvár AV19

A válogatott szünet előtti utolsó meccsén a Dornbirnt fogadta a Fehérvár AV19. Erdély Csanádék jól kezdték a találkozót, a vendégek ugyan 0-2-ről egyenlítettek, a Volán azonban nem engedte ki a kezéből a győzelmet. Fehérvár AV19 – Dornbirn 5-2 (1-0, 2-2, 2-0)

2018.12.07.
  4. Hatodik légióst igazolt az Alba Fehérvár, újabb amerikai a fedélzeten

Rutinos kosarast szerződtetett a szezon végéig a fehérvári klub. Martin Zeno 33 éves, megfordult Franciaországban, több évet játszott a finn és a román bajnokságban is, utóbbiban kétszer bajnok lett. Ő az Alba hatodik külföldije, jövő héten érkezik Fehérvárra.