Esperesi áldást kapott a Videoton Box Club edzőterme

Bensőséges, meghitt eseményre gyűltek össze a Videoton Box Club sportolói és edzői hétfőn reggel; Mayer László, helyettes esperes megáldotta az egyesület sportolóit, eszközeit és a közelmúltban átadott edzőtermét. „Fontos számunkra, hogy a sport által is tanított hitet, alázatot, önfegyelmet, kitartást, tiszteletet továbbadjuk tanítványainknak és a hozzánk betérőknek.” - emelte ki Kiliti Ferenc, klubvezető.
2018.12.04. 09:36 |

1. Bacskai Balázs is szorítóba lép a szombati profi ökölvívógálán

A Felix Promotion International szombaton a székesfehérvári Lakeside Hotel konferenciacsarnokában rendezi idei második élő televíziós bokszgáláját. Magyarország legjobb profi öklözőit a sorai között tudó promóciós iroda rendezvényén a Tóth „Barbár” Tamás – Darmos „Gladiátor” József cirkálósúlyú bajnoki összecsapás lesz a főmérkőzés.

2019.04.25.
  2. Claudine Mendy szerződést hosszabbított az Alba Fehérvár KC-val

Deli Rita együttesének egyik meghatározó játékosa, Claudine Mendy két évvel meghosszabbította a szezon végén lejáró szerződését az Alba Fehérvár KC-val.

2019.04.25.
  3. Újabb kínos vereség, a TF-től kapott ki idegenben az Alba Fehérvár

A kosárlabda bajnokság alsóházában újabb idegenbeli vereséget szenvedett el az Alba fehérvár. A szezonban korábban csak három győzelmet szerző budapesti Tehetséges Fiatalok ellen a meccs második felében bukott el az Alba, amely nagyon rossz százalékkal célzott mezőnyből.

2019.04.24.
  4. Amatőr box - Nagy Evelin junior Magyar Kupa-győztes lett és indulhat az EB-n

A 2019-es Utánpótlás Magyar Kupán szerepeltek a hosszú hétvégén a Varkocs György Box Club fiatal versenyzői Érden. A versenyre az ország minden részéből érkeztek csapatok. A Varkocs kilenc fővel indult és öt érmet hozott haza. Érmesek: Németh Zsolt serdülő, 52 kg, bronz, Balogh Bálint, junior, 60 kg bronz, Zsuzsics Adrián, serdülő 43 kg, ezüst, Tóth Adrián serdülő, 59 kg, ezüst, Nagy Evelin, junior 57 kg-os súlycsoportban aranyérmes lett, így indulhat a május 25-én kezdődő Európa-bajnokságon.