Érvényesült a papírforma Villachban

Az Erste Bank Eishockey Liga soros 40. fordulójában a hazai környezetben rettentő veszélyes Villach otthonába látogatott az Alba Volán SC jégkorong csapata. A fehérváriak két harmad erejéig voltak partiban a karintiai alakulattal. Az első játékrészben az osztrákok emberelőnyból szereztek vezetést, majd a középső periódusban Palkovics egyenlített. A záró harmadban a Villach érvényesítette a papírformát és két találattal biztosította be a győzelmet. Pasut VSV – Alba Volán SC 3-1 (1-0, 0-1, 2-0)
2009.01.03. 21:09 |

Pasut VSV – Alba Volán SC 3-1 (1-0, 0-1, 2-0)