Elveszítette veretlenségét a Cornexi-Alcoa Dunaújvárosban

43-30-as vereséget szenvedett a Cornexi-Alcoa női kézilabda csapata a Dunaferr otthonában. A dunaújvárosiak megérdemelten győztek, hiszen a játék szinte minden elemében felülmúlták a fehérváriakat. A mezőnyből kiemelkedett Radulovics, aki 16 gólt lőtt! A Cornexi-Alcoában Tápai 6, Lőw, Vámos és Balogh 5-5, Kordyuk 4, Siti 2, Kenyeres, Szabó és Õri 1-1 gólt lőtt.

2004.10.23. 20:44 |

A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést, hiszen már 4-0-ra is vezettek. Innen 7-5-re feljött a Cornexi, de ennél közelebb nem tudott kerülni a fehérvári gárda, sőt a Dunaferr növelte előnyét, a 20. percben már 6 góllal, 16-10-re vezettek. Négy gólra tudta megközelíteni a Cornexi a Dunaferrt, de a félidő végére állandósult a 6 gól (22-16).

A második játékrész elején tovább növelte előnyét a Dunaferr, az 5. percben már 10 volt közte. A végén csak a különbség mértéke volt kérdés, a Dunaferr magabiztos győzelmet aratott. A Cornexi-Alcoa azonban így is helyt állt, hiszen az idegenben lőtt 30 gól önmagáért beszél.

A fehérváriak elveszítették 8 bajnoki mérkőzés óta tartó veretlenségi sorozatukat. Folytatás szerdán a Kiskunhalas ellen.