-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Elmaradt a kicsik sikere a VLA idei utolsó teremtornáján
A hétvégi bajnoki szünetet kihasználva a Videoton Labdarúgó Közalapítvány a Köfém csarnokba invitálta a labdarúgás iránt érdeklődőket, hogy szurkoljanak a Vidi két csapatának is a Gantner János Emléktornán. Az 1999. január elseje után született labdarúgó-palántákat tömörítő csapatok 1x18 perces mérkőzéseket játszottak egymás ellen, a körmérkőzéses lebonyolítás eredményeként minden együttes öt találkozón léphetett pályára, hogy rúgják a gólokat és begyűjtsék a pontokat. A gyűjtögető életmód a Pécsi Góliát legényeinek ment a legjobban, megnyerték a Videoton Kupájáért kiírt tornát, a második helyen a Veszprém, a harmadikon pedig a Győri ETO csapata végzett.
2007.03.28. 01:23 |
A hétvégi bajnoki szünetet kihasználva a Videoton Labdarúgó Közalapítvány a Köfém csarnokba invitálta a labdarúgás iránt érdeklődőket, hogy szurkoljanak a Vidi két csapatának is a Gantner János Emléktornán. Az 1999. január elseje után született labdarúgó-palántákat tömörítő csapatok 1x18 perces mérkőzéseket játszottak egymás ellen, a körmérkőzéses lebonyolítás eredményeként minden együttes öt találkozón léphetett pályára, hogy rúgják a gólokat és begyűjtsék a pontokat. A gyűjtögető életmód a Pécsi Góliát legényeinek ment a legjobban, megnyerték a Videoton Kupájáért kiírt tornát, a második helyen a Veszprém, a harmadikon pedig a Győri ETO csapata végzett.
A szombathelyi Lurkó FC lett a negyedik, míg a most gyengébb teljesítményt produkáló hazai csapatok zárták a sort: a Videoton piros alakulata az ötödik, a Szoboszlai-Bernáth edződuó által felkészített Videoton kék együttese a hatodik helyen zárt.
Így is maradt elismerés Fehérváron, mert a legjobb kapusnak járó díjat az egyetlen lány, a Videoton piros csapatának hálóőre, Varga Luca kapta. A torna gólkirálya a kilenc találatig jutó veszprémi Puskás Martin lett, míg a legjobb játékosnak a pécsi Tóth Marcellt választották.
A szombathelyi Lurkó FC lett a negyedik, míg a most gyengébb teljesítményt produkáló hazai csapatok zárták a sort: a Videoton piros alakulata az ötödik, a Szoboszlai-Bernáth edződuó által felkészített Videoton kék együttese a hatodik helyen zárt.
Így is maradt elismerés Fehérváron, mert a legjobb kapusnak járó díjat az egyetlen lány, a Videoton piros csapatának hálóőre, Varga Luca kapta. A torna gólkirálya a kilenc találatig jutó veszprémi Puskás Martin lett, míg a legjobb játékosnak a pécsi Tóth Marcellt választották.