-
Megemlékezés a Rác utcában
Koszorúzással emlékeztek szombaton délelőtt a Rác utcai Mártírok emlékművénél arra a tizenkettő ártatlan fehérvári polgárra, akiket szovjet katonák gyilkoltak meg 1945. március 22-én. Az esemény gyászmisével zárult, amelyet Pavle Kaplan esperes celebrált.
2026.03.21. -
Védőháló az ÖKK Podcastban
A szociális munka világnapját a nemzetközi szakmai szervezetek kezdeményezésére a 2000-es évek elején hozták létre. A cél, hogy felhívják a figyelmet a szociális munkások, a gyermekvédelemben, az idősgondozásban, vagy a hajléktalanellátásban dolgozók tevékenységének fontosságára, illetve a rászorulók megsegítésére.
2026.03.20. -
Honvédelmi park Fehérváron
Ünnepélyesen megnyitották a Székesfehérvári Honvédelmi Parkot a Bregyó Közi Sportcentrumban. Az új létesítmény a honvédelmi nevelés és a fiatalok megszólítása szempontjából is kiemelt jelentőségű.
2026.03.20. -
Nyílt nap a NAV-nál
Középiskolásoknak tartott nyílt napot a NAV Fejér Vármegyei Adó- és Vámigazgatósága. A diákok megismerhették egyebek mellett az adó- és vámigazgatási, illetve bűnügyi szakterület munkáját is.
2026.03.20.
Elindult a Kodolányi János Főiskola Alumni közösségi portálja
A Társadalmi Megújulás Operatív Program keretében közel 200 millió forintos hallgatói és intézményi szolgáltatás-fejlesztési projekt zajlik a Kodolányi János Főiskolán. A fejlesztéseknek köszönhetően indult el a Kodolányi komplex pályakövetési rendszere is. Az alumni.kodolanyi.hu címen elérhető, uniós forrásból megvalósult rendszer még inkább elősegíti, hogy az intézmény az egykori hallgatókkal intenzívebb kapcsolatot tartson fent.
2011.07.13. 13:11 |
A Társadalmi Megújulás Operatív Program keretében közel 200 millió forintos hallgatói és intézményi szolgáltatásfejlesztési projekt zajlik a Kodolányi János Főiskolán. A fejlesztéseknek köszönhetően indult el a Kodolányi komplex pályakövetési rendszere is. Az alumni.kodolanyi.hu címen elérhető, uniós forrásból megvalósult rendszer még inkább elősegíti, hogy az intézmény az egykori hallgatókkal intenzívebb kapcsolatot tartson fent.Az Alumni közösségi rendszer mindemellett a főiskolán végzett, illetve jelenlegi hallgatók, oktatók közötti információcserének, a kapcsolatok ápolásának, építésének is helyet biztosít, de a tagok karrierjének egyengetésére is alkalmas. A főiskola jelenlegi diákjainak is számos szolgáltatást nyújt a Facebook integrált portál, segítségével gyakorlati helyeket, céges ösztöndíjakat találhatnak, K+F együttműködésekben vehetnek részt.
Az Alumni rendszer hivatalos bemutatójára az Öregdiákok részére szervezett első Alumni találkozón került sor június 24-én, a Siófoki Oktatási Központban. A rendezvényen a Kommunikáció és Médiatudományi, Angol, Francia, Német Tanszék öregdiákjai hosszú évek után találkozhattak ismét volt csoporttársaikkal, tanáraikkal. A nyár során a többi tanszéken diplomát szerzett volt diákok három rendezvényen eleveníthetik fel főiskolás élményeiket, vehetik fel újra a kapcsolatot iskolatársaikkal.