-
Okoszebrához juttathatja a város egy szavazattal!
A hónap végéig egy szavazattal segíthet mindenki Székesfehérvárnak abban, hogy a Vasvári Pál Gimnázium előtt okoszebrát telepítsenek a Generali a Biztonságért Alapítvány pályázatának köszönhetően. A szavazásban az Országos Balesetmegelőzési Bizottság (OBB) javaslata alapján 19 vidéki, iskola közelében található, veszélyesnek ítélt gyalogátkelőhely szerepel, minden megyéből egy-egy.
2026.06.23. -
Együtt vagyunk erősek!
Június 6-án negyedik alkalommal tartották meg a székesfehérvári karitászcsoportok találkozóját, melyet a Krisztus Király Karitászcsoport szervezett a Plébánia Közösségi Házában.
2026.06.20. -
Egyeztetés a béremeléséről
A kormány társadalmi egyeztetésre bocsátotta azt a rendelettervezetet, amely a pedagógusok és a szakképzésben dolgozó oktatók idei béremelésének újabb korrekcióját tartalmazza.
2026.06.19. -
Razzia az utakon
Közlekedésbiztonsági akciót szervezett a rendőrség, amely során egy héten keresztül szondáztatják és ellenőrzik az autósokat nem csak Fehérváron, hanem országos és nemzetközi szinten is.
2026.06.18.
Elhunyt bajtársaikra emlékeztek Karácsony másnapján a temetőben
Az elhunyt tűzoltó bajtársak emlékére gyújtott gyertyát Karácsony másnapján a Perpetum Nemzetközi Speciális Mentők Alapítvány. Az Béla úti temetőben idén felszentelt emléktáblánál, gyertyával és szaloncukorral emlékeztek az önkéntesek.
2022.12.26. 18:09 |
A Perpetum Nemzetközi Speciális Mentők Alapítvány kutató-mentő szervezetként műszaki mentésben, tűzoltásban, segélyek eljuttatásában tölt be szerepet.
Karácsony másnapján azokra a bajtársakra emlékeztek a Béla úti temetőben, akik már nem lehetnek velük.
Az alapítvány idén készíttetett emléktáblát az elhunyt tűzoltó bajtársak emlékére, így bárki, aki szeretne az elhunyt tűzoltókra emlékezni, egy helyen megteheti.