Elérhetetlen a bronzérem - 12 gólos vereség Győrben

Az NB1-es női kézilabda bajnokság rájátszásának utolsó előtti fordulójában a Cornexi-Alcoa-HSB Holding csapata a győri Egyetemi Sportcsarnokban lépett pályára a Graboplast ETO vendégeként. A tartalékosan felálló Cornexi - Sugár, Siti, Kenyeres és Balogh is hiányzott - súlyos, 12 gólos vereséget szenvedett a bajnoki aranyéremért küzdő Győrtől. A 17. percben Tápai Szabina is befejezte a játékot - piros lappal kiállították - így a fehérváriaknak esélyük sem volt a hazaiak által diktált iram tartására. A Győr győzelmével életben tartotta "aranyos" reményeit, míg a Cornexi az utolsó, Fradi elleni találkozótól függetlenül a 2004-2005-ös bajnokság negyedik helyén végez. Győri Graboplast ETO - Cornexi-Alcoa-HSB Holding 30-18 (17-10)

2005.05.28. 20:19 |

Győri Graboplast ETO - Cornexi-Alcoa-HSB Holding 30-18 (17-10)

Győr: Petróczi - Kovacicova 2, Mörtel 2, Görbicz 4/4, Dokics 4, Gogirla 9/2, Vérten 1, csere: Herr, Bognár 1, Juhász 2, Temes, Bódi, Bradeanu 5, Szamoránszky. Vezetőedző: Róth Kálmán

Cornexi: Fekete - Lőw 4, Vámos 2, Tápai 1, Szabó, Kordyuk, Sterbik 2, csere: Tóth, Vaszari 4/3, Ullanich 1, Brecska 1, Õri 3. Vezetőedző: Szabó Edina

Kiállítások: 6 ill. 10 perc

Piros lap: Tápai