Egyenlített az Albacomp a Szolnok ellen

Az Albacomp nagy csatában nyert szombaton a Szolnok ellen a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének második mérkőzésén és ezzel kiegyenlített az egyik csapat három győzelméig tartó párharcában. A Szolnoki Olaj több mint tízpontos előnyt adott le a második félidőben, így nem tudta győzelemmel folytatni a sorozatot – az Albacomp remek második félidővel, minimális különbségű sikerrel (93–92) kiegyenlítette az állást.
2010.04.25. 08:56 |

Negyeddöntő, 2. mérkőzés:
Albacomp-Szolnoki Olaj 93-92 (17-23, 24-30, 24-15, 28-24)

Albacomp: SIMON B. 19/6, TOYA 27/15, Hanga 11/3, LEE 17/6, Banks 4 Cserék: Bódi 11/3, Farkas A. -, Keller 4.

Szolnok: FODOR M. 13, ALEKSZICS 12/3, Rice 16/9, BÁDER 22/3 Barro 19/3 Cserék: Váradi 9/9, Vesztergom 1, Szabó P. -.

Kipontozódott: Toya a 34., Alekszics a 36., Vesztergom a 37., Váradi a 40. percben.

Szrecsko Szekulovics: "A szüne után megfelelő agresszivitással védekeztünk. Más lett a játék ritmusa, és ez a támadásinkban is eredményt hozott."