Egy győzelem, két vereség a sakk NB-s sakk csapatbajnokság harmadik fordulójában

A sakk NB II-es csapatbajnokságban Fejér megyéből három csapat érintett. A megyeszékhely Fehérvár SE legénysége mellett a fehérvári Királysakk SE a Rácalmással egyítette erejét, míg a harmadik együttes a gárdonyiaké, és küzdenek az NB II két csoportjában.
2021.12.06. 16:55 |

A Király(sakk) csapata ellen a Nagyatád őrizte jobban a királyát

A harmadik fordulóban a sakk NB II. Breyer csoportjában a Fehérvár SE a Tatabánya SC sakk csapatát fogadta, és küzdelmes mérkőzésen győzött. Fehérvár SE-TSC Sakk Szakosztály: 7-5. Győzött: Kiss Viktor, Albrecht Gábor, Csire Bence, Papagorasz Takisz, Pais Nimród, Fekete Csaba. Döntetlent ért el: Nádi Ferenc, Rabi-Nagy Dániel. A csapat veretlenül a táblázat harmadik helyén áll.

Az Asztalos csoportban a Rácalmás SE csapata a Nagyatád csapatát fogadta és vereséget szenvedett. Rácalmás-Királysakk SE-Nagyatád: 4,5-7,5. Győzött: Radics Nóra, Dalocsa Vince. Döntetlent ért el: Jánoshalmi Attila, Katona Ferenc, Jr. Reményi Lajos, Reményi Szabolcs, Mezei Szilárd. A csapat nyolcadik a táblázaton.

A Gárdony csapata a Baja együttesét látta vendégül, és az esélyesebb vendégek győztek. Gárdony VSE-Bajai SSC: 4,5-7,5. Győzött: Csordás Péter, Szunyogh István. Döntetlen: Horváth József, Hidegh Eszter, Jr. Mohácsi András, Klimkó Csaba, Gulácsi Donát. A hetedik helyen áll a csapat.