-
Papp Milán is távozik
A Videoton FC Fehérvár közös megegyezéssel szerződést bontott Papp Milánnal, ezzel egyidejűleg felbontásra került kölcsönszerződése is, így a játékos visszatér a Kecskeméti TE csapatához.
2025.12.20. -
Volán vereség Grazban
Pénteken este a Graz 99ers otthonában lépett jégre a Hydro Fehérvár AV19 csapata. A hazaiak rohamai és kétgólos vezetése után a 47. percben sikerült a Fehérvárnak egyenlítenie, azonban végül a graziak magabiztosan nyerték meg a meccset. Az első harmadban Rejola bravúrjai tartották meccsben a Volánt, de a folytatásban már ő sem tehetett semmit. A Volán vasárnap a MET Arénában javíthat a Linz ellen.Graz 99ers - Hydro Fehérvár AV19 4-2 (0-0, 2-1, 2-1)
2025.12.19. -
Sportos évzáró a Bregyóban
A 101 éves ARAK idén is a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban tartotta hagyományos, karácsonyi évzáró rendezvényét. Az ünnepi műsor mellett díjazták az egyesület bajnokait és kiemelkedő eredményeket elért sportolóit.
2025.12.16. -
Évzáró a Volánnál
Világbajnoki sikert, valamint számos aranyérmet is magukénak tudhatnak az Alba Volán Öttusa Szakosztály ifjú sportolói. Az egyesület pénteken este tartotta évzáró rendezvényét.
2025.12.15.
Döntött az UEFA: július 4-én a Sóstói Stadionban fogadja a Videoton a Mladoszt Podgoricát
Már a Videoton FC hivatalos honlapján is olvasható: a Sóstói Stadionban rendezik a Mladoszt Podgorica elleni Európa Liga selejtező párharc első összecsapását, július 4-én. Bár eredetileg idegenben kezdett volna a Vidi, az UEFA döntése értelmében, mégis Fehérváron játszik először.
2013.06.25. 12:21 |
Már a Videoton FC hivatalos honlapján is olvasható: a Sóstói Stadionban rendezik a Mladoszt Podgorica elleni Európa Liga selejtező párharc első összecsapását, július 4-én. Bár eredetileg idegenben kezdett volna a Vidi, az UEFA döntése értelmében, mégis Fehérváron játszik először.
Az UEFA versenyszabályzatának 12.06-os pontja értelmében, ha egy csapat egy azon napon játszana európai kupamérkőzést ötven kilométeres távolságon belül, akkor az európai szövetség versenybizottságának joga van felcserélni pályaválasztói jogokat. Mivel a szabályzat ezen pontja három montenegrói együttest is érint (a Cselik Niksics – Bp. Honvéd, és a Rudar Pljevlja – Mika párharcokat), így a szövetség, - ahogy az várható volt – a Mladoszt Podgorica – Videoton mérkőzés párharcát fordította meg. A Vidi tehát július 4-én hazai környezetben fogadja montenegrói ellenfelét, és egy héttel később idegenben mérkőzik a visszavágón a továbbjutásért. Ha José Gomes együttese sikerrel túljut a párharcon, akkor a következő körben az MTK-t tavaly búcsúztató szlovák FK Senica lesz az ellenfél.