-
Volán vereség Grazban
Pénteken este a Graz 99ers otthonában lépett jégre a Hydro Fehérvár AV19 csapata. A hazaiak rohamai és kétgólos vezetése után a 47. percben sikerült a Fehérvárnak egyenlítenie, azonban végül a graziak magabiztosan nyerték meg a meccset. Az első harmadban Rejola bravúrjai tartották meccsben a Volánt, de a folytatásban már ő sem tehetett semmit. A Volán vasárnap a MET Arénában javíthat a Linz ellen.Graz 99ers - Hydro Fehérvár AV19 4-2 (0-0, 2-1, 2-1)
2025.12.19. -
Újabb Alba győzelem
Negyedik meccsét is nyerte zsinórban az Alba Fehérvár, Vojvodáék hazai pályán fogadták a Pécs csapatát. Az Universitas az első félidő végén még vezetett, azonban a harmadik és a negyedik negyed már egyértelműen az Albáról szólt.Alba Fehérvár – NKA Pécs 97-76 (26–20, 21–28, 24–15, 26–13)
2025.12.19. -
Sportos évzáró a Bregyóban
A 101 éves ARAK idén is a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban tartotta hagyományos, karácsonyi évzáró rendezvényét. Az ünnepi műsor mellett díjazták az egyesület bajnokait és kiemelkedő eredményeket elért sportolóit.
2025.12.16. -
Évzáró a Volánnál
Világbajnoki sikert, valamint számos aranyérmet is magukénak tudhatnak az Alba Volán Öttusa Szakosztály ifjú sportolói. Az egyesület pénteken este tartotta évzáró rendezvényét.
2025.12.15.
Döntetlent játszott a Videoton a Ligakupában
A Videoton FC Ligakupa-csapata 1-1-es döntetlent játszott a Győri ETO ellen. Nem jól kezdődött a mérkőzés, mert már a 6. percben a pályára gördült a mentőautó, egy szerencsétlen ütközés után az agyrázkódást szenvedett Dorogit kellett a fehérvári kórházba szállítani.
2009.07.30. 13:15 |
A Videoton FC Ligakupa-csapata 1-1-es döntetlent játszott a Győri ETO ellen. Nem jól kezdődött a mérkőzés, mert már a 6. percben a pályára gördült a mentőautó, egy szerencsétlen ütközés után az agyrázkódást szenvedett Dorogit kellett a fehérvári kórházba szállítani.Aligha a sérülés miatt, de az első játékrészben meglehetősen szürke játékot láthattak a nézők, amit csak néha színesített Vujovics, Dvéri, vagy Alison egy-egy megmozdulása. Ha nem is jelentős mértékben, de fölényben játszott a Vidi, ezt azonban nem sikerült gólra váltani.
A második félidő eleje hű tükörképe volt az elsőnek, a szép számú csere ellenére sem változott semmi – egészen addig, amíg a 71. percben Máté János – Alison passzából – a tizenhatos előteréből, középről, okos gólt rúgott a jobb alsó sarokba. A hátralevő bő negyedórában a Vidi győzelemre készült, ezért is hatott hidegzuhanyként, hogy a győri Eugéne a 90. percben egy lecsorgó labdából, a balösszekötő helyéről, kapufás góllal egyenlített.
A Videoton FC összeállítása: Tujvel – Vadász, Radovics (Bencze, 46.), Sifter, Présinger – Dvéri (Máté, 61.), Milanovic, Fejes (Kocsis G., 77.) – Móri, Alison (Szolnoki, 77.), Vujovics (Kocsis D., 46.).