Döntetlen a Dabas ellen

1-1-s döntetlent játszott a Videoton labdarúgócsapata ma délután az NB1/B-s Dabas ellen hazai pályán. A székesfehérváriak első edzőmérkőzésén Hercegfalvi volt eredményes.

2004.01.27. 19:38 |

Lejátszotta első edzőmérkőzését ma délután a Sóstói Stadionban a Videoton labdarúgócsapata, az ellenfél a másodosztályú Dabas volt. A mérkőzés egy perces gyászszünettel kezdődött, a vasárnap tragikusan elhunyt Fehér Miklós emlékére. A székesfehérvári együttes az első félidőben a Tudor - Pantics, Koller, Horváth - Tereánszky-Tóth, Tóth B., Szabó, Voicu - Magasföldi, Hercegfalvi, Savu összeállításban lépett pályára. A 13. percben Tereánszky-Tóth combizomhúzódást szenvedett, a vendégek Gyurováth révén kihasználták a rövid létszámfölényt. A sérült játékos helyett Szalai lépett pályára. A félidő utolsó percében Hercegfalvi egyenlített 6 m-ről. A második játékrészben a Turi - Szalai, Vochin, Horváth - Lattenstein, Bartyik, Tóth B., Kóczián, Köntös - Harth, Medved 11-gyel játszott a Videoton. A második félidőben nem született, így maradt az 1-1. A Dabas méltó ellenfele volt a székesfehérvári együttesnek. A Videoton szerdán 14 órától a Balassagyarmat ellen lép pályára hazai pályán.
A Videotonhoz kapcsolódó hír, hogy Risztics, Dvéri Viniczai továbbra is sérültek, míg Schwarcz még könnyített edzéseket végez.