-
Oklevélátadó ünnepség
Oklevélátadó ünnepséget rendeztek pénteken délután a Székesfehérvári SZC Bugát Pál Technikumban. Az iskola életében kiemelten fontos eseményen a 2025/2026-os tanévben végzett egészségügyi, oktatási, környezetvédelmi és vízügyi ágazati szakembereket köszöntötték. Székesfehérvár közössége nevében Mészáros Attila alpolgármester gratulált és kívánt sok sikert a végzősök további pályafutásához.
2026.06.27. -
Széchenyis diákok sikere
A Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Technikumának két diákja, Preseka Zoltán (13.F) és Kreitzer Ádám (13.F) a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia országos döntőjében az előkelő III. helyezést érték el. A rangos innovációs versenyen „Önvezető Mopedautó fejlesztése városi környezetre” című projektjükkel értek el kimagasló eredményt.
2026.06.26. -
Emlékokleveleket adtak át
Emlékdiplomákat adtak át az Óbudai Egyetemen. Arany, ezüst és gyémánt okleveleket vehettek át a felsőoktatási intézmény jogelődjének egykori hallgatói.
2026.06.26. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25.
Díjözön a "Tiszta, virágos és egészséges Székesfehérvárért" verseny résztvevőinek
Székesfehérvár Önkormányzatának Környezetvédelmi Bizottsága és Polgármesteri Hivatal Környezetvédelmi és Kommunális Irodája ebben az évben is meghirdette a "Tiszta, virágos és egészséges Székesfehérvárért" elnevezésű városszépítő versenyt, aminek eredményhirdetését kedden délután tartották a Városházán. A versenyen részt vett lakóközösségeknek, intézményeknek és civil szervezeteknek dr. Csapó Csilla alpolgármester és dr. Radics József a Környezetvédelmi Bizottság elnöke adta át az elismeréseket.
2007.12.12. 07:31 |
Székesfehérvár Önkormányzatának Környezetvédelmi Bizottsága és Polgármesteri Hivatal Környezetvédelmi és Kommunális Irodája ebben az évben is meghirdette a "Tiszta, virágos és egészséges Székesfehérvárért" elnevezésű városszépítő versenyt, aminek eredményhirdetését kedden délután tartották a Városházán. A versenyen részt vett lakóközösségeknek, intézményeknek és civil szervezeteknek dr. Csapó Csilla alpolgármester és dr. Radics József a Környezetvédelmi Bizottság elnöke adta át az elismeréseket.

A város szebbé tétele érdekében felhívással fordultak a város polgáraihoz, tanulóihgoz, intézményekhez, civil szervezetekhez, lakóközösségekhez, üzemekhez, vállalkozásokhoz, üzletekhez, irodákhoz, pénzintézetekhez, szállodákhoz, hogy vegyenek részt a lakókörnyezetük virágosításában, környezetük tisztántartásában és a minél több gondozott zöldfelület kialakításában, fenntartásában. A program keretén belül júniusban, több mint 1300 tő virágot osztottak ki, novemberben pedig több száz cserjét kaptak a résztvevők.


A város szebbé tétele érdekében felhívással fordultak a város polgáraihoz, tanulóihgoz, intézményekhez, civil szervezetekhez, lakóközösségekhez, üzemekhez, vállalkozásokhoz, üzletekhez, irodákhoz, pénzintézetekhez, szállodákhoz, hogy vegyenek részt a lakókörnyezetük virágosításában, környezetük tisztántartásában és a minél több gondozott zöldfelület kialakításában, fenntartásában. A program keretén belül júniusban, több mint 1300 tő virágot osztottak ki, novemberben pedig több száz cserjét kaptak a résztvevők.
