-
Volán vereség Grazban
Pénteken este a Graz 99ers otthonában lépett jégre a Hydro Fehérvár AV19 csapata. A hazaiak rohamai és kétgólos vezetése után a 47. percben sikerült a Fehérvárnak egyenlítenie, azonban végül a graziak magabiztosan nyerték meg a meccset. Az első harmadban Rejola bravúrjai tartották meccsben a Volánt, de a folytatásban már ő sem tehetett semmit. A Volán vasárnap a MET Arénában javíthat a Linz ellen.Graz 99ers - Hydro Fehérvár AV19 4-2 (0-0, 2-1, 2-1)
2025.12.19. -
Újabb Alba győzelem
Negyedik meccsét is nyerte zsinórban az Alba Fehérvár, Vojvodáék hazai pályán fogadták a Pécs csapatát. Az Universitas az első félidő végén még vezetett, azonban a harmadik és a negyedik negyed már egyértelműen az Albáról szólt.Alba Fehérvár – NKA Pécs 97-76 (26–20, 21–28, 24–15, 26–13)
2025.12.19. -
Sportos évzáró a Bregyóban
A 101 éves ARAK idén is a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban tartotta hagyományos, karácsonyi évzáró rendezvényét. Az ünnepi műsor mellett díjazták az egyesület bajnokait és kiemelkedő eredményeket elért sportolóit.
2025.12.16. -
Évzáró a Volánnál
Világbajnoki sikert, valamint számos aranyérmet is magukénak tudhatnak az Alba Volán Öttusa Szakosztály ifjú sportolói. Az egyesület pénteken este tartotta évzáró rendezvényét.
2025.12.15.
Díjmentes Nordic Walking foglalkozások lesznek nyáron is az Öreghegyen
A város különböző pontjain, így az Öreghegyen és Palotavárosban is díjmentes Nordic Walking túrákon tölthetik igazán aktívan a nyarat az érdeklődők. Az Öreghegyen augusztus 31-ig, minden hétfőn 18.00 órától indulnak a csoportok az Öreghegyi Közösségi Ház (Fiskális út 93.) főbejáratától, Horváth István Nordic Walking instruktor vezetésével.
2015.06.27. 11:10 |
A város különböző pontjain, így az Öreghegyen és Palotavárosban is díjmentes Nordic Walking túrákon tölthetik igazán aktívan a nyarat az érdeklődők. Az Öreghegyen augusztus 31-ig, minden hétfőn 18.00 órától indulnak a csoportok az Öreghegyi Közösségi Ház (Fiskális út 93.) főbejáratától, Horváth István Nordic Walking instruktor vezetésével.

A szervezők 15-20 fős csoportokban, csoportonként körülbelül 1 órás időtartamban minden érdeklődő részére, szervezett formában tartják meg a díjmentes oktatást. A díjmentes oktatásokon, foglalkozásokon saját felelősségére bárki részt vehet, azonban egészségügyi probléma esetén háziorvossal, szakorvossal való egyeztetés, konzultáció javasolt. Érdemes még tudni, hogy a szervezők kényelmes, az időjárásnak megfelelő sportos ruházatot és cipőt javasolnak a túrákhoz. A gyalogláshoz botokat az oktatók díjmentesen biztosítanak.