Derecskén nyert a Fehérép-Alcoa FKC

Egyhónapos bajnoki szünet után az újonc Tajtavill-Derecske csapatának otthonában vendégszerepelt a tabella negyedik helyén álló Fehérép-Alcoa-FKC. A fehérváriak szoros csatát vívtak az igen fontos találkozón, melyen a győzelem kötelező, ám nem könnyű feladat volt. A Derecske már az első félidőben háromgólos előnyt szerzett, majd a második félidőben már fej-fej mellett haladtak a csapatok, a hajrá azonban a Fehérépnek sikerült jobban.
2008.04.06. 23:26 |
 Vura József alakulata végül kétgólos győzelmet aratott.

TAJTAVILL-DERECSKE – FEHÉRÉP-ALCOA FKC 26–28 (17–14)

Derecske, 700 néző.
 V: Baranyi, Szloska

DERECSKE: Király – KEREKI 5, Pádár M. 4 (1), RÁCZ 5, Sütő M. 3 (2), KUDOR 5 (1), Szabados 2. Csere: Lajtos, Kolsofszki (kapusok), Gulyás, Szamosi A. 2, Szamosi L. Edző: Köstner Vilmos

FEHÉRÉP: DJERICS – BALOGH B. 6 (3), Vijunaité 3, Bernataviciuté 4, TRISCSUK 7 (2)., Vaszari 1, KAMPER 5. Csere: Fekete (kapus), Szrnka, Kovács A. Lévai, Tápai Sz., Mayer 2. Edző: Vura József

Az eredmény alakulása. 7. p.: 4–4. 23. p.: 12–11. 35. p.: 20–17. 44. p.: 21–20. 55. p.: 24–25
 Kiállítások: 2, ill 6 perc
 Hétméteresek: 7/4, ill 6/5