December 24-én újra lesz manókereső a Városház téren

December 24-én szombaton 10 órától visszatér a népszerű manókereső játék. A legkisebbeket hagyományosan a Városház téren várják, ahol játékos feladatokkal tölthetik az időt ameddig otthon megérkezik a Jézuska.
2022.12.22. 18:15 |
December 24-én újra lesz manókereső a Városház téren

December 24-én, szombaton 10.00 órától idén is megrendezik a karácsonyi manókeresőt a Városház téren.

Az Adventi színpad előtti asztalnál minden érdeklődő kaphat egy kis mesét, amelynek segítségével a teret bejárva felfedezheti, összegyűjtheti a kis manókat. A játékban a legkisebbek is részt vehetnek, anyukák, apukák kereshetik velük a rejtőző manókat.

Fehérvári színes

  1. Páros belépőt lehjet nyerni a Magyar Nemzeti Cirkusz székesfehérvári előadására

    Az őszi turné keretein belül, "A nagy visszatérés" című 2026. évi vadonatúj nemzetközi gálaműsorukban Magyarországon eddig soha nem látott sztárartisták lépnek porondra, miközben a közönség nagy örömére régi, közkedvelt fellépők is visszatérnek a manézsba. Fehérváron szeptember 2 és 6 között szerepelnek.

    2026.08.27.
  2. Ismét Jurtanap Palotavárosban

    Immár ötödik alkalommal rendezik meg a Jurtanapot Székesfehérváron, a Palotavárosi tavaknál és a Királyok parkjában. Az elmúlt években komoly hagyománnyá vált, egész napos programkavalkád reggel 8.00 órakor jurtaépítéssel kezdődik, majd a megnyitót követően 10.00 órától hagyományőrző játékokkal, bemutatókkal, állatsimogatóval, múzeumpedagógiai sétával, mesemondással, néprajzi előadással várják a családok kisebb és nagyobb tagjait.

    2026.08.27.
  3. Könyvkölcsönző automata áll üzembe

    A tesztidőszak letelte után, augusztus 24-től már élesben üzemel a Vörösmarty Mihály Könyvtár könyvkölcsönző automatája a székesfehérvári autóbusz-állomáson. Működése egy csomagküldő-automatához hasonló, az érvényes olvasójeggyel rendelkezők egy applikáció letöltését követően vehetik igénybe.

    2026.08.27.
  4. Ejtőernyős célbaugró verseny

    Első ízben ad otthont a Börgöndi Repülőtér hétvégén az immár 63. Magyar Nemzeti Ejtőernyős Célbaugró Bajnokságnak. A vasárnapig tartó versenyre ingyenes a nézők belépése, a szervezők szeretettel várnak minden érdeklődőt!

    2026.08.26.