-
Ballagnak a Szent Imre diákjai
Május 2-án szombaton elballag a Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda első középiskolai végzős osztálya. Az ünnepség 10:00 órakor Szent István király Székesegyházban kezdődik, a szentmisét Ugrits Tamás iskolabiztos mutatja be.
2026.04.30. -
Mondjad, Atikám!
Korlátozott számban lehet még jegyet váltani Vecsei H. Miklós és Balla Gergely József Attila-estjére. A székesfehérvári közönség május 4-én, hétfőn 19 órakor nézhezi meg a Mondjad, Atikám! előadást a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.
2026.04.29. -
Új kiállítás nyílt a Fő utcán
A lengyelek egyik legfontosabb ünnepét mutatja be az az újonnan nyílt kiállítás, amelynek megnyitóját kedden tartották. A tárlat egészen május ötödikéig tekinthető meg a Fő utcán.
2026.04.29. -
Egy nap Haydn mesterrel
Folytatódott a PartiTúra ifjúsági koncertsorozat. Az Egy nap Haydn mesterrel című koncerten Dénes-Worowski Marcell vezényelte a szimfonikus zenekart.
2026.04.29.
Da pacem Domine - hangverseny lesz a Ciszterci templomban
Vasárnap este hangversenyre várja a zenekedvelőket a Hermann László Kamarazenekar: a Ciszterci templomban Mozart, Mahler, Verdi és Arvo Pärt műveit hallhatja a közönség. A „Da pacem Domine” – Adj békét, Uram! című rendezvényre mindenkit szeretettel várnak!
2018.06.29. 12:46 |
"Da pacem Domine” – Adj békét, Uram! címmel ad hangversenyt vasárnap este 19 órakor a Ciszterci templomban a Hermann László Kamarazenekar Major István művészeti vezetésével.A repertoárban Mozart, Mahler, Verdi és Arvo Pärt művei csendülnek majd fel. A komolyzenei koncerten közreműködik Fehér Csaba hegedűn és Kersák Edina szoprán énekesnő. A rendezvényre a belépés díjtalan, adományokat elfogadnak.