-
Szülésre felkészítő tanfolyam
Folytatódik a Székesfehérvári Egészségfejlesztési Iroda szervezésében az ingyenes, szülésre felkészítő tanfolyam. A február 16-án induló csoporthoz már most lehet jelentkezni.
2026.02.01. -
Tengerre, Mackók!
Február második napján minden figyelem a medvék felé fordul, hiszen az időjósló népszokás szerint, ha a medve kijön barlangjából és meglátja árnyékát, hátat fordít és visszamegy aludni, tehát hosszú tél várható. Van azonban egy fehérvári különítmény, a medvetársadalom legfrissebb egyedei, akik egészen más terveket szövögetnek.
2026.01.31. -
Farsang a zeneoviban
Zeneovis farsangi mulatságot rendeznek január 31-én, szombaton 10.00 órai kezdettel a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban. A kisgyermekes családokat rengeteg játékkal, hangszerrel és kézműves kuckóval várják, és lesz meglepetés is. A belépés ingyenes, ám jó szívvel fogadják a támogatásokat.
2026.01.30. -
Heti Betevő február 1-jén
Folytatódik a Fehérvári Heti Betevő jótékonysági ételosztás február 1-jén, vasárnap. A felajánlásokat délelőtt várják, hagyományosan a Deák Ferenc Technikumnál.
2026.01.30.
Csendes utcák Székesfehérváron a kijárási tilalom első estéjén
Este 8 óra és reggel 5 óra között kijárási tilalom lépett életbe és mindenkinek haza kellett érnie este 8 óráig. A kijárási tilalom alóli mentesülés egyik esete a munkavégzés, amelyet azonban igazolni szükséges, kutyákat pedig a lakóhely 500 méteres körzetében lehet sétáltatni késő este. Székesfehérváron este nyolc után kiürültek az utcák és szokatlan csend lepte be a várost
2020.11.11. 22:27 |
Képeken Székesfehérvár a kijárási tilalom első estéjén