-
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét
A rekkenő hőség ellenére szép számban érkeztek a drukkerek a Videoton FC Fehérvár ankétjára kedden délután. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.23. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Csemege a javából! – Magyarországon készül a német jégkorong válogatott
A 2005-2006-os jégkorong-idény méltó fehérvári lezárására készül a Magyar Jégkorong Válogatott. A Pat Cortina által dirigált nemzeti együttes a Divízió 1-es VB-re való felkészülés közepette Németország válogatottját látja vendégül. Első alkalommal Fehérváron mérik össze erejüket a válogatottak, majd a csütörtöki székesfehérvári hokiünnepet követően, szombaton Budapest lesz a helyszín. A fehérvári összecsapásra még lehet belépőt váltani!
2006.04.05. 16:58 |
A 2005-2006-os jégkorong-idény méltó fehérvári lezárására készül a Magyar Jégkorong Válogatott. A Pat Cortina által dirigált nemzeti együttes a Divízió 1-es VB-re való felkészülés közepette Németország válogatottját látja vendégül. Első alkalommal Fehérváron mérik össze erejüket a válogatottak, majd a csütörtöki székesfehérvári hokiünnepet követően, szombaton Budapest lesz a helyszín. A fehérvári összecsapásra még lehet belépőt váltani!
A Magyar Jégkorong Válogatott az egyhetes olaszországi edzőtábor után a székesfehérvári jégcsarnokban készül az április végi Divízió 1-es Világbajnokságra. A nemzeti együttes bő kerete Cavaleseben még leginkább a kondícionális gyakorlatokra fektette a hangsúlyt, Pat Cortina szövetségi kapitány hazai környezetben már taktikával fűszerezi a válogatott felkészülését. A franciaországi VB-n Nagy-Britannia, Izrael, Franciaország, Japán és Németország ellen korcsolyáznak jégre a legjobb magyar hokisok, és az ellenfelek közül egyel már most ismerkedhetnek Ocskayék, hiszen csütörtökön 18 órakor a német válogatott vendégeskedik a koronázóvárosban.
„Nekünk teljes erőbedobással a VB-re kell készülnünk, így a Németország elleni mérkőzés majdani eredményéből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. A keret becsülettel dolgozott Olaszországban és itthon is, a bajnoki csatározások feszültségeit pedig félretették a játékosok, tehát mindannyian együtt, egy célért küzdünk. Hogy ebből mi sül ki, majd csütörtökön meglátjuk...” – mondta Ocskay Gábor, a válogatott csatára.
A két csapat összecsapása igazi hokicsemegének ígérkezik, ugyanis a németek korábban stabil A-csoportos tagok voltak, s a torinoi Olimpián a legjobb 12-ben végeztek. A válogatott-csatára szóló belépők 2.500,-, 1.500,-, és 800,- Forintba kerülnek.
A Magyar Jégkorong Válogatott az egyhetes olaszországi edzőtábor után a székesfehérvári jégcsarnokban készül az április végi Divízió 1-es Világbajnokságra. A nemzeti együttes bő kerete Cavaleseben még leginkább a kondícionális gyakorlatokra fektette a hangsúlyt, Pat Cortina szövetségi kapitány hazai környezetben már taktikával fűszerezi a válogatott felkészülését. A franciaországi VB-n Nagy-Britannia, Izrael, Franciaország, Japán és Németország ellen korcsolyáznak jégre a legjobb magyar hokisok, és az ellenfelek közül egyel már most ismerkedhetnek Ocskayék, hiszen csütörtökön 18 órakor a német válogatott vendégeskedik a koronázóvárosban.
„Nekünk teljes erőbedobással a VB-re kell készülnünk, így a Németország elleni mérkőzés majdani eredményéből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. A keret becsülettel dolgozott Olaszországban és itthon is, a bajnoki csatározások feszültségeit pedig félretették a játékosok, tehát mindannyian együtt, egy célért küzdünk. Hogy ebből mi sül ki, majd csütörtökön meglátjuk...” – mondta Ocskay Gábor, a válogatott csatára.
A két csapat összecsapása igazi hokicsemegének ígérkezik, ugyanis a németek korábban stabil A-csoportos tagok voltak, s a torinoi Olimpián a legjobb 12-ben végeztek. A válogatott-csatára szóló belépők 2.500,-, 1.500,-, és 800,- Forintba kerülnek.