-
Öt meccset játszik júliusban a Vidi
A Vidi július 1-jén játssza első nyári felkészülési mérkőzését, ezt követően további négy találkozón lép pályára a bajnokság július 26-i rajtjáig. Megmérkőznek a BVSC-vel, a Péccsel, a Haladással és a Vasassal is.
2026.06.28. -
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Csak az Újpest elleni mérkőzésen dől el, pályára lépnek-e az FC Fehérvár játékosai
Pénteken lejár az az egyhetes türelmi idő, melyben az FC Fehérvár labdarúgói és a Fehérvár FC Kft. ügyvezetője állapodtak meg. A fehérvári futballisták lassan három hónapja várnak munkabér feletti eddig még kifizetetlen reklámpénzükre, s ha a megadott határidőig sem érkezik pénz a számlájukra, akkor elképzelhető, hogy a Soproni Liga 11. fordulójában, az Újpest ellen nem lépnek pályára. A csapat arra kérte az ügyvezetőt, hogy a kialakult helyzetben kérjen határozott választ a tulajdonosi körtől.
2007.10.04. 19:52 |
Pénteken lejár az az egyhetes türelmi idő, melyben az FC Fehérvár labdarúgói és a Fehérvár FC Kft. ügyvezetője állapodtak meg. A fehérvári futballisták lassan három hónapja várnak munkabér feletti eddig még kifizetetlen reklámpénzükre, s ha a megadott határidőig sem érkezik pénz a számlájukra, akkor elképzelhető, hogy a Soproni Liga 11. fordulójában, az Újpest ellen nem lépnek pályára. A csapat arra kérte az ügyvezetőt, hogy a kialakult helyzetben kérjen határozott választ a tulajdonosi körtől.
”Ebben a helyzetben az ügyvezető szerepe annyi, hogy megpróbálja a lehető legjobb feltételeket a gazdasági társaság számára a tulajdonosoktól kiharcolni, de mivel a tulajdonlás a tulajdonosok kezében van, ezért nekik kell eldönteni, hogy miként, milyen anyagi keretek között, milyen szerződéses hátérrel működtetik a saját gazdasági társaságukat.” – mondta Gál László, ügyvezető.
A tulajdonosi kör tagjai csütörtökön délután asztalhoz ültek, de találkozójuk nem minősült taggyűlésnek. A játékosok a problémák megoldását várják a tulajdonosok nem hivatalos összejövetelétől, bár, a többségi tulajdonos-váltás körül kialakult helyzetben már nem túl bizakodóak.
”Alapvetően a tíz éves NB1-ben eltöltött időszak alatt pesszimista lettem. Csak bízni tudok benne, hogy jóra fordulnak a dolgok, és ezt tudom mondani a csapatnak is. Bízom benne, hogy a tulajdonosok meg akarják oldani a problémákat. Pesszimista vagyok, de remélem, hogy csalódni fogok.” – vélekedett Koller Ákos, az FC Fehérvár csapatkapitánya.
A Magyar Labdarúgó Szövetség elnöke felülvizsgálatot indított az FC Fehérvár lincencével kapcsolatban, de Gál László szerint nem vonják vissza a fehérvári együttes első osztályú működéséhez nélkülözhetetlen engedélyét.
24 órával a találkozó előtt még nem lehetett tudni, hogy a nagycsapat, vagy az U19-es alakulat fogadja az Újpestet pénteken, de az biztos, hogy a Stadionon belül nem lesz rendőri biztosítás, a rend fenntartására a Sóstói Stadion Kft. által fizetett biztonsági szolgálat emberei ügyelnek.
”Ebben a helyzetben az ügyvezető szerepe annyi, hogy megpróbálja a lehető legjobb feltételeket a gazdasági társaság számára a tulajdonosoktól kiharcolni, de mivel a tulajdonlás a tulajdonosok kezében van, ezért nekik kell eldönteni, hogy miként, milyen anyagi keretek között, milyen szerződéses hátérrel működtetik a saját gazdasági társaságukat.” – mondta Gál László, ügyvezető.
A tulajdonosi kör tagjai csütörtökön délután asztalhoz ültek, de találkozójuk nem minősült taggyűlésnek. A játékosok a problémák megoldását várják a tulajdonosok nem hivatalos összejövetelétől, bár, a többségi tulajdonos-váltás körül kialakult helyzetben már nem túl bizakodóak.
”Alapvetően a tíz éves NB1-ben eltöltött időszak alatt pesszimista lettem. Csak bízni tudok benne, hogy jóra fordulnak a dolgok, és ezt tudom mondani a csapatnak is. Bízom benne, hogy a tulajdonosok meg akarják oldani a problémákat. Pesszimista vagyok, de remélem, hogy csalódni fogok.” – vélekedett Koller Ákos, az FC Fehérvár csapatkapitánya.
A Magyar Labdarúgó Szövetség elnöke felülvizsgálatot indított az FC Fehérvár lincencével kapcsolatban, de Gál László szerint nem vonják vissza a fehérvári együttes első osztályú működéséhez nélkülözhetetlen engedélyét.
24 órával a találkozó előtt még nem lehetett tudni, hogy a nagycsapat, vagy az U19-es alakulat fogadja az Újpestet pénteken, de az biztos, hogy a Stadionon belül nem lesz rendőri biztosítás, a rend fenntartására a Sóstói Stadion Kft. által fizetett biztonsági szolgálat emberei ügyelnek.