Cornexis vereség a Ferencváros otthonában

Újabb idegenbeli rangadón kellett helytállnia a fiatalokkal telitűzdelt, de a bajnokságban ragyogóan menetelő Cornexi-Alcoa együttesének. Az FTC otthonában azonban hiába vezetett sokáig Szabó Edina gárdája, a hazaiak fordítottak, és 8 góllal legyőzték Sitiéket.

2004.10.31. 09:50 |

Újabb idegenbeli rangadón kellett helytállnia a fiatalokkal telitűzdelt, de a bajnokságban ragyogóan menetelő Cornexi-Alcoa együttesének. Az FTC otthonában azonban hiába vezetett sokáig Szabó Edina gárdája, a hazaiak fordítottak, és 8 góllal legyőzték Sitiéket.

FTC-Cornexi-Alcoa 31-23 (14-15)
Kőbányai út, 800 néző
Vezette: Kékes Cs., Kékes P.

FTC: Miklosová-Mraviková 2, Pádár 3, Csenki 5/5, Uhraková 4, Tóth T. 10, Kirsner 1
Cserék: Pastrovics, Barna, Kamper 5, Kovács V., Rábai 5
Edző: Németh András

Cornexi-Alcoa: Sugár-Balogh B. 3/1, Korgyuk, Szabó V. 4, Siti B. 1, Kenyeres 3, Lőw 3
Cserék: Fekete (kapus), Vámos 6, Uljanics, Tápai 3
Edző: Szabó Edina

Hihetetlen sorozattal kezdett a Cornexi, hiszen a 9. percben már 0-7 állt az eredményjelzőn. Az első játékrész végére azonban összeszedték magukat a vendéglátók, és egy gólra olvadt a tetemes fehérvári előny a szünetre. Elsősorban a Fradi kapuscseréje után változott a játék képe, mivel Pastrovics védéseivel felhozta csapatát. A Cornexinek nem tett jót a pihenő, mert közel tíz percig nem tudtak betalálni, ez pedig a későbbiekben döntőnek bizonyult. A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy a két játékvezető biztosította a hazai pályát a Fradinak. Jelzi ezt a hét méteresek és a kiállítások megadása is, míg a hazaiak 7, a vendégek csupán egy büntetőt lőhettek, a Fradi két kiállítása mellett, a Cornexisek öt 2 percet kaptak.