Kiskút Tenisz Klub

2018.06.13 |
| 2018.06.19. 18:05:21 |

Nem sikerült a címvédés - ezüstérmes a Kiskút Tenisz Klub

Szoros csatában, de alulmaradt a címvédő Kiskút Tenisz Klub az MTK elleni rangadón a női Szuperliga negyedik fordulójában. A fővárosiak győzelmükkel biztosan bajnokok, a fehérvári csapat pedig a tavalyi arany után idén ezüstérmes.

| 2018.06.17. 21:32:42 |

Háromból három – ismét nyert a Kiskút

Harmadik meccsét is megnyerte a Szuperligában a Kiskút Tenisz Klub női csapata. A fehérvári alakulat ezúttal a Győr gárdáját vert 6:1 arányban.

| 2018.06.16. 19:04:36 |

Két meccs után száz százalékos a Kiskút Tenisz Klub a Szuperligában

Második meccsét is magabiztosan nyerte a Kiskút Tenisz Klub a női Szuperligában. A címvédő fehérvári alakulat a pécsi 7:0-s győzelem után ezúttal hazai pályán, a Fortuna Budapestet verte 6:1 arányban.

| 2018.06.13. 14:28:32 |

Megvédné címét a Szuperligában a fehérvári Kiskút Tenisz Klub

A Kiskút Tenisz Klub tavaly megnyerte a női teniszezők Szuperligáját és a csütörtökön kezdődő újabb kiírásban is megismételné sikerét. A klub sajtótájékoztatóján bemutatták az együttes tagjait, akik között légiósok is vannak. A csapatnak három hazai mérkőzése lesz júniusban a Kiskút úti teniszközpontban, kettő pedig idegenben.