Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

2019.04.03 |
| 2024.04.23. 08:38:12 |

Kosáresővel fogadta a DK Kosárlabda Akadémia a Veszprémet az elődöntő első meccsén

Száztizenhét pontot dobva került a fehérvári csapat előnybe. A folytatás szerdán.
| 2024.04.16. 08:34:09 |

Már az első félidő végére eldöntötte a dunaharaszti elleni meccset a DKKA

Nagyon bekezdett a Dávid Kornél KA Dunaharasztin a negyeddöntő második felvonásán. A 4. percben már 11-1-re vezettek Simon Benedekék. Dunaharaszti MTK – Dávid Kornél KA 74-97 (11-25, 9-28, 26-17, 28-27)
| 2024.01.27. 16:25:19 |

Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia - Férfi NB I. B és U20 beszámoló

Nem termett babér Hódmezővásárhelyen, az U20-as, majd felnőtt DKKA együttes is kikapott a Vásárhelyi Kosársulitól.
Vásárhelyi Kosársuli – Dávid Kornél KA 79-63 (29-22, 15-16, 17-19, 18-6)
| 2024.01.21. 10:39:19 |

DKKA: Nagy rangadót nyertek a lányok, odacsaptak a fiúk is a héten

Nehezen indult, de a két páros negyedben egyértelműen a DVTK fölé nőttek Varga Sáráék a színvonalas játékot hozó bajnokin, ugyanakkor magabiztosan nyertek mérkőzést Szabó Zsolték is a Pénzügyőr ellen.

Dávid Kornél KA - DVTK U23 77-71 (17-24, 18-14, 21-21, 21-12) és Dávid Kornél KA - Pénzügyőr SE 98-76 (19-14, 29-19, 21-22, 29-21)

| 2024.01.14. 16:36:08 |

Nem okozott gondot a Győr csapatainak legyőzése a DKKA-nak

A Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia felnőtt és U20-as csapata is sima győzelmet aratott a Zöld csoportban a Győr ellen.
Dávid Kornél KA – Agrofeed Uni Győr 81-61 (32-18, 16-17, 18-11, 15-15)
| 2024.01.11. 07:46:39 |

Hősies küzdelemben maradt alul a DKKA a MAFC ellen

Sokáig vezettett a Dávid Kornál Kosárlabda Akadémia és az utolsó pillanatokig nyílt meccset játszott a Piros csoport élmezőnyébe tartozó fővárosiakkal.
Dávid Kornél KA – Újbuda MAFC 95-97 (20-13, 21-20, 26-33, 28-31)
| 2024.01.09. 09:08:45 |

A DVTK jutott a Hepp Kupa végjátékába - a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia eredményei

A női B-csoportos kosárlabda csapat felnőtt a feladathoz, de a több extra teljesítményt felvonultató DVTK nyerte a negyeddöntőt.
| 2024.01.06. 14:11:08 |

Nagy győzelemmel indította az évet a DKKA felnőtt férfi csapata

Kiélezett, izgalmas csatát hozott a paksi bajnoki rangadó, amin Szabó Zsolt és Kis Raul extra teljesítményével gyűjtötte be a két pontot a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia. A nehéz meccs után újabb nehéz meccs következik: kedden a MAFC-ot fogadja felnőtt férfi csapat a Hepp Kupában a négy közé jutásért.
Atomerőmű SE U23 – Dávid Kornél KA 81-85 (27-19, 11-16, 17-22, 26-28)
| 2023.12.15. 23:57:41 |

Nem okozott gondot a BEAC legyőzése - Milis Lilla is kosarat szerzett a felnőtt csapatban

Jelentősen átalakított kerettel érkezett a BEAC Székesfehérvárra, mindössze Vita képviselte az A-csoportos csapattagokat. Ehhez képest az első percekben szépen tartotta magát a fiatal BEAC, a 4. percben 10-9-re még vezettek is. Az első negyed hajrájában aztán szép lassan ellépett a DKKA a fővárosiaktól, és a 7. percre megvolt a tízpontos előny.
Dávid Kornél KA – BEAC Újbuda 112-61 (31-16, 24-8, 31-18, 26-19)
| 2023.12.06. 07:21:51 |

Megnyerte csoportját a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia junior fiú csapata

Egy hajszálon múlt, de megmaradt a veretlensége, és ezzel megnyerte csoportját a DKKA junior fiú csapata. A 81-80-as, csoportgyőzelmet és négy továbbvitt pontot érő győzelemből a 39 VAL-ig jutó Denk Norbert oroszlánrészt vállalt, mellette a döntő pontokat szerző Valicsek Donát (17 pont, 21 VAL) is kiemelkedőt nyújtott.