Kétszer is vezetett, végül büntetőkkel győzött a Volán

Hári János ott folyatta, ahol csütörtökön abbahagyta, tripla után duplázott, de ez sem volt elég a három ponthoz a Dornbirn otthonában. Az osztrákok kiharcolták a hosszabbítást, és végül a büntetőlövések döntöttek - a fehérváriak javára.

Dornbirn - Fehérvár AV 19 2 - 3 (1-1) (0-1) (1-0) (0-0)

2017.10.27. 21:44 |

Egy nappal a salzburgi, vereséggel záruló góleső után (8-4) a liga legnyugatabbra lévő csapatánál a Dornbirn otthonában volt jelenése a Fehérvár AV 19-nek. Az ausztriai túra második napján jól indult a Volán számára a meccs: a Salzburg ellen triplázó Hári János az első emberelőnyt gólra váltva, az ötödik percben vezetéshez juttatta csapatát. Az első harmad mégis döntetlennel zárult, mert Arniel mattolta a fehérváriak kapusát Carruth MacMillant.

Hári a középső harmadban is megrázta magát és ismét vezetett a Volán. A válogatott támadó első tíz meccsén mindössze egyszer talált be, most két nap alatt öt gólt "szórt".

A Bulldogok válasza a harmadik játékrész elején érkezett: Arniel feliratkozott a duplázók listájára és kiharcolta a hosszabbítást. A túlórában nem született gól, így jöhettek a büntetők. Végül Latendresse találata döntött, a kétnapos portyát két ponttal zárta a Fehérvár AV 19.

Gólszerző: Arniel (2), ill. Hári J.(2).