-
Árverés hokimezekből
Az elmúlt évekhez hasonlóan az adventi időszakban ezúttal is egyedi mezekben lép jégre a Volán, melyeket árverésre bocsátanak. A meccsen viselt mezekre való licitálás mellett a speciális dresszekből saját névvel és számmal rendelni is lehet.
2025.12.15. -
Siker a lányoknál is
A TippmixPro Női Extraliga 9. fordulójában a MÁV Előre Foxconn a FATUM Nyíregyháza gárdáját fogadta, és magabiztos, háromszettes győzelemmel zárt. A csapat legközelebb egy hét múlva, december 21-én a KHG KNRC otthonában lép pályára a Kaposvár Arénában.MÁV Előre Foxconn – FATUM Nyíregyháza 3:0 (21, 16, 11)
2025.12.15. -
Évzáró a Volánnál
Világbajnoki sikert, valamint számos aranyérmet is magukénak tudhatnak az Alba Volán Öttusa Szakosztály ifjú sportolói. Az egyesület pénteken este tartotta évzáró rendezvényét.
2025.12.15. -
Új falmászó terem Fehérváron
Bővült a falmászó termek száma Székesfehérváron. A Horvát István utcai épületben boulder pályákon hódolhatnak a sportnak a falmászás szerelmesei.
2025.12.15.
Bronzérmes a Felsővárosi Általános Iskola kismini röplabdacsapata
Harmadik helyen végzett a Felsővárosi Általános Iskola Kismini korosztályú (1999 után születettek) röplabdacsapata a Tapolcán rendezett gyerekversenyen. A Nagy Ákos, Kiss Marcell, Klemán Róbert, Szentesi Richárd, Lakatos Martin összetételű székesfehérvári gárdát csak a Kaposvári Sportiskola elsőszámú csapata (2. hely), valamint a Dág (1. hely) előzte meg. A fehérvári Kiss Marcell kiemelkedő teljesítményéért különdíjban is részesült.
2010.11.02. 19:26 |
Harmadik helyen végzett a Felsővárosi Általános Iskola Kismini korosztályú (1999 után születettek) röplabdacsapata a Tapolcán rendezett gyerekversenyen. A Nagy Ákos, Kiss Marcell, Klemán Róbert, Szentesi Richárd, Lakatos Martin összetételű székesfehérvári gárdát csak a Kaposvári Sportiskola elsőszámú csapata (2. hely), valamint a Dág (1. hely) előzte meg. A fehérvári Kiss Marcell kiemelkedő teljesítményéért különdíjban is részesült. Szupermini korosztályban (2000 után születettek) is indított csapatot a fehérvári iskola: Neumann Patrik, Schmitd András, Tárnok Ákos, Hogenádler Erik és Szőke Zoltán erejéből a negyedik hely megszerzésére futotta. Székesfehérvári oldalon Neumann Patrik részesült különdíjban. A Mini korosztályhoz hasonlóan itt is a Dág nyert.
Az ilyen tornáknak a szintfelmérés és a versenyhelyzetben való gyakorlás a lényege. Éppen ezért a foglalkozás elérte célját. A dági fiatalok kiemelkedtek a mezőnyből, a többiekkel viszont szoros mérkőzéseket tudott játszani a Fehérvár. A gyerekek élvezték a meccseket és már várják a következő tornát, ami Szegeden lesz 2010. november 6-án és 7-én.