-
Szurkolói ankét
A rekkenő hőség ellenére szép számban érkeztek a drukkerek a Videoton FC Fehérvár ankétjára kedden délután. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.23. -
A sport a mindene!
A sportban, a rendszeres napi mozgásban és a folyamatos aktivitásban látja hosszú életének titkát a székesfehérvári Gazdik Ferenc, aki június 3-án ünnepelte a 90. születésnapját. A jeles évforduló tiszteletére Kovács Zsoltné önkormányzati képviselő köszöntötte fel őt a gratuláló emléklappal és városunk ajándékaival.
2026.06.23. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19. -
A legjobb tesitanárok
Megválasztották az év kedvenc tesitanárát a Magyar Diáksport Szövetség és a K&H Bank közös szervezésében. Fejér vármegyében ezúttal dégi, cecei és sárbogárdi tanárok lettek a legnépszerűbbek.
2026.06.18.
Bringázz munkába - naponta tíz kilométert kerekezik a fehérvári nyertes
Április 6-án indult a Magyar Kerékpárosklub és a Közlekedési Minisztérium közös szervezésében a Bringázz a Munkába! kampány, melynek egyik fő célja, hogy felhívja a figyelmet a fenntartható városi közlekedés kialakításának fontosságára. A kerékpáros közlekedés népszerűsítéséért folytatott kampányban nyerni is lehetett. A Székesfehérvári nyertes Kiss Tamás kedden délután Oláh Andrástól a Közlekedési Iroda munkatársától vette át a város ajándékcsomagját.
2009.05.06. 07:46 |
Április 6-án indult a Magyar Kerékpárosklub és a Közlekedési Minisztérium közös szervezésében a Bringázz a Munkába! kampány, melynek egyik fő célja, hogy felhívja a figyelmet a fenntartható városi közlekedés kialakításának fontosságára. A kerékpáros közlekedés népszerűsítéséért folytatott kampányban nyerni is lehetett. A Székesfehérvári nyertes Kiss Tamás kedden délután Oláh Andrástól a Közlekedési Iroda munkatársától vette át a város ajándékcsomagját.

A nyertes kerékpáros évek óta minden nap biciklivel megy munkába a Deák Ferenc utcából a Foxconnba, így naponta mintegy tíz kilómétert kerekezik. A nyertest mintegy 300 fehérvári kerékpáros közül a Polgármesteri Hivatal Jogi Irodáján sorsolták ki. Bringázz Munkába akció legközelebb az őszi Mobilitási Hét keretén belül lesz és ahhoz is tartozik majd nyereményjáték.


A nyertes kerékpáros évek óta minden nap biciklivel megy munkába a Deák Ferenc utcából a Foxconnba, így naponta mintegy tíz kilómétert kerekezik. A nyertest mintegy 300 fehérvári kerékpáros közül a Polgármesteri Hivatal Jogi Irodáján sorsolták ki. Bringázz Munkába akció legközelebb az őszi Mobilitási Hét keretén belül lesz és ahhoz is tartozik majd nyereményjáték.
