Bravúros Sapa Fehérvár győzelem a listavezető Klagenfurt ellen

A 2011-es esztendő sportsikerekben gazdag volt Székesfehérvár számára. A 70 évfrodulóját első bajnoki címével ünneplhette a Videoton FC, ezzel sporttörténelmet írva. Kilencedszer lett bajnok a Sapa Fehérvár AV19 és ezüstérmet szerzett az Albacomp kosárlabda csapata. Az öttusázók is számos eredmény érteket el mind országosan mind nemzetközileg. Székesfehérvár 2011-ben az ország legsoprtosabb városa, a Bajnokok városa! Összeállítás a legemlékezetesebb pillanatokról.
2011.01.24. 07:52 |

Székesfehérváron is megállt a Budapest-Bamako Rally

A fővárosi rajt után először Székesfehérváron tartott pihenőt a Budapest-Bamako Rally mezőnye. A városból Varga Zsolt és Gál Tibor egy Lada Nivával teszi meg a több ezer kilométeres távot, céljuk nemcsak az, hogy átadják az afrikai gyermekeknek a város adományát: ugyanezzel a járművel haza is szeretnének autózni. A verseny résztvevőit Östör Annamária köszöntötte Székesfehérvár nevében a Szent Flórián körúti Tesco parkolóban.
Részletekért kattintson ide!

Az osztrák jégkorongbajnokság 41. fordulójában a Sapa Fehérvár AV 19 szenzációs, 4-0-s második harmad után 6-4-re győzött a listavezető Klagenfurt ellen. Bár a Klagenfurtból több kulcsember is hiányzott, ez nem von le semmit a Volán érdemeiből.
Sapa Fehérvár AV 19–Klagenfurt 6–4 (1–1, 4–0, 1–3)