Bosszantó Cornexi-döntetlen a Vasas otthonában

A női kézilabda NB1 harmadik fordulójában a Vasas-Invitel otthonában vendégszerepelt a Cornexi-Alcoa-HSB Holding, és csupán egy ponttal gazdagabban térhetett haza. A nyáron megerősödő Vasas az első néhány percben tartotta a lépést a fehérváriakkal, majd a Cornexi 2-3-, olykor ötgólos vezetését rendre ledolgozták Mocsai Lajos tanítványai. Söt, a második félidő derekán már Sitiék nyakán loholt az angyalföldi együttes, az utolsó percekben vezetett is. A sok hibával játszó Cornexi végül egyenlített, és egy ponttal gazdagodott a Fáy utcában. Vasas-Invitel  - Cornexi-Alcoa-HSB Holding 29-29 (11-14)

2005.09.14. 21:10 |

Vasas-Invitel - Cornexi-Alcoa-HSB Holding 29-29 (11-14)
 Fáy utca, 700 néző
 Vezette: Horváth J., Németh Cs.

Vasas: Triffa - Gorova 4, Tomori 6, Õri A. 4(4), Ábrahám, Szilágyi 7(1), Berta 3, csere: Tóthova (kapus), Reubl, Blaskovits 2, Stiener 3, Andrási, Simon. Vezetőedző: Mocsai Lajos.

Cornexi: Sugár - Kenyeres 4, Tápai 5(3), Siti 3, Szabó V. 2, Kordyuk 2, Balogh B. 4, csere: Fekete (kapus), Lőw 2, Vaszari, Õri E., Pádár 6, Vijunaite, Brigovácz 1. vezetőedző: Szabó Edina

Kiállítások: 6 ill. 12 perc