-
Halünnep 11. alkalommal
Idén is várja a vendégeket a Palotavárosi tavaknál a város egyik legnépszerűbb gasztronómiai eseménye, a Fehérvári Halünnep. A főzőversenyt, színpadi és családi programokat kínáló eseményt május 9-én, szombaton rendezik meg.
2026.04.29. -
Öko majális
Május elsején újra lesz Öko Majális a Sóstó Látogatóközpontban. A szervezők színes programkavalkáddal készülnek, a nap zárásaként pedig a gyerekek körében népszerű előadóművész, Gryllus Vilmos zenél. A belépés ingyenes.
2026.04.29. -
Bolondballagás 2026.
A jókedvű végzősök vidám jelmezekben vonultak végig a Fő utcán, mosolyt csalva az arra sétálók és az ablakokból integetők arcára is. Ezután a Zichy ligetnél felállított színpadon mutathatták be produkcióikat diáktársaik, a zsűri és az érdeklődő közönség nagy örömére.
2026.04.28. -
Barátkozzunk a gyógynövényekkel
Tudjuk, mit eszünk, milyen összetevők vannak az élelmiszereinkben? Mik azok az E-számok és mi a hatásuk? Ilyen és hasonló kérdésekre keres választ Supliczné Tóth Mária egészségtan tanár április 30-i előadása.
2026.04.28.
Beszélj úgy, hogy érdekelje - interaktív előadás szülőknek
A program két alkalomból áll, október 27-én szombaton és november 17-én szombaton 9-17 óráig várják a szülőket.
Sokszor szembesülünk azzal, hogy durcás a gyerek, sokat hisztizik, a szülő pedig tehetetlenségében kiabál. Majd megfogadjuk, hogy holnaptól minden másképp lesz, de azután kezdődik minden elölről.
A részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni lehet a szenaegyesulet@gmail.com e-mail címen, vagy a +36 30/849-81-47-es telefonszámon.
Hiába döntünk úgy, hogy mostantól türelmesebbek leszünk, mégis előfordulhat, hogy egy váratlan helyzet vagy egy sokadjára is visszatérő viselkedés kihoz minket a sodrunkból. A SZÉNA Egyesület programja megoldási javaslatokkal segíti a sikeres szülő–gyerek kapcsolatot. A résztvevők hasznos tanácsokat kapnak a sikeres gyermek-szülő kommunikációhoz.