Bemutatkozásként remek helyezések a fehérvári súlyemelőktől

Április óta foglalkoznak súlyemeléssel is a Fehérvári Rugby Club berkein belül, Bakos Károly irányításával. Az új szakosztály bemutatkozó versenye volt a kisbéri Vállalkozók Kupája, amelyen szép eredményekkel jelentkeztek a fehérváriak. Csatlakozni még mindig lehet a szakosztályhoz, ha valaki kedvet érez a tárcsák emelgetéséhez.
2012.08.06. 20:26 |

Íme a Kisbérben elért eredmények: junior korosztályban a 69 kg-os súlycsoportban Mihályka János 3., 77 kg-ban Szőlősi Lóránd 4. lett. 85 kg-ban Baranyai Sándor 2., Megyer Gergely 3. helyen végzett. A felnőttek között 95 kg-os súlycsoportban Dolovai Béla megnyerte a versenyt!
Bakos Károly vezető edzőt meglepte a jó szereplés, hiszen ez volt az első igazi megmérettetése az áprilisban városunkban, megyénkben ismét meghonosodó súlyemelő sportnak. Jelenleg 15 versenyző készül Bakos mester keze alatt. A szakosztály célja az MSSZ (Magyar Súlyemelő Szövetség) által kiírt csapatbajnokságban történő indulás.
Bakos Károly mindezek ellenére további súlyemelés iránt érdeklődő fiúkat, lányokat vár hétfőn, szerdán, és pénteken 16 órától kezdődő edzésekre a Fehérvár Rugby Club pályán Székesfehérvár Zombori út 21. súlyemelő termébe.