-
Bobál távozik a Viditől
A Videoton FC Fehérvár közös megegyezéssel szerződést bontott a csapat nyáron érkezett támadójával, Bobál Gergellyel. Bobál egyetlen őszi gólját Bonyhádon, a Majosi SE otthonában szerezte.
2025.12.13. -
Győzelem Kecskeméten
Az Alba Fehérvár hosszabbításban győzte le két ponttal a házigazda Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján. Ez volt zsinórban a harmadik győztes meccse a csapatnak.Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Alba Fehérvár 82-84
2025.12.13. -
Nagyot küzdöttek a röpisek
Nagyot küzdött, szettet nyert, de végül 3-1-es vereséget szenvedett a lengyelektől a MÁV Előre Foxconn férfi röplabda csapata a CEV-kupa 1. körének első mérkőzésén a MET Arénában. A lengyel csapatnak minden tudására szüksége volt a győzelemhez.
2025.12.11. -
Jó tanulók és jó sportolók
Idén is átadták a Jó tanuló-jó sportoló, valamint a körzet legjobb sportolója kategóriában is az elismeréseket. A Fejér Megyei Diáksport Egyesület hagyományos évzáró ünnepségét a Városháza Dísztermében tartották.
2025.12.11.
Győzelemmel mutatkozott be Balogh Bálint első profi ökölvívó mérkőzésén
Balogh Bálint, a Fehérvár Küzdősport SE ökölvívója pénteken, a televízió által élő adásban közvetített profi gálán lépett szorítóba, amelyet a New School Promotion szervezett. Bálint fiatal kora ellenére igazi profi mentalitású versenyző.
2023.02.27. 10:15 |
Kovács Richárd, a Richard Promo promóciós cég vezetője komoly potenciát lát a még csak 18 éves Bálintban és segíti őt. Amatőrként a Fehérvár Küzdősport SE versenyzőjeként korosztályos magyar bajnok, válogatott versenyző volt, ami nagyon jó alap a jó profi karrierhez.
A profi meccsén 1 percet töltöttek a ringben, mert egy ritmusváltás után, rutinos ellenfele padlóra került és onnan már nem tudott felállni.
Jó kezdet!