-
Volán vereség Grazban
Pénteken este a Graz 99ers otthonában lépett jégre a Hydro Fehérvár AV19 csapata. A hazaiak rohamai és kétgólos vezetése után a 47. percben sikerült a Fehérvárnak egyenlítenie, azonban végül a graziak magabiztosan nyerték meg a meccset. Az első harmadban Rejola bravúrjai tartották meccsben a Volánt, de a folytatásban már ő sem tehetett semmit. A Volán vasárnap a MET Arénában javíthat a Linz ellen.Graz 99ers - Hydro Fehérvár AV19 4-2 (0-0, 2-1, 2-1)
2025.12.19. -
Újabb Alba győzelem
Negyedik meccsét is nyerte zsinórban az Alba Fehérvár, Vojvodáék hazai pályán fogadták a Pécs csapatát. Az Universitas az első félidő végén még vezetett, azonban a harmadik és a negyedik negyed már egyértelműen az Albáról szólt.Alba Fehérvár – NKA Pécs 97-76 (26–20, 21–28, 24–15, 26–13)
2025.12.19. -
Sportos évzáró a Bregyóban
A 101 éves ARAK idén is a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban tartotta hagyományos, karácsonyi évzáró rendezvényét. Az ünnepi műsor mellett díjazták az egyesület bajnokait és kiemelkedő eredményeket elért sportolóit.
2025.12.16. -
Évzáró a Volánnál
Világbajnoki sikert, valamint számos aranyérmet is magukénak tudhatnak az Alba Volán Öttusa Szakosztály ifjú sportolói. Az egyesület pénteken este tartotta évzáró rendezvényét.
2025.12.15.
Bajnokot vertek - 102:79-re nyert a listavezető Albacomp
A férfi kosárlabda NB I 12. fordulójában az alapszakaszt vezető Albacomp remek második félidei játékának köszönhetően legyőzte a bajnok Falcót. A hazaiakat az sem zavarta meg, hogy a harmadik játékrészben a vendégszurkolók rendbontása miatt félbeszakadt a találkozó. A 18 pontos fórt az utolsó játékrészben tovább sikerült hizlalni, így fantasztikus Albacomp-siker kerekedett a végére: a fehérváriak 23 ponttal verték a bajnokot. Az Albacomp 102–79-re nyert.
2009.01.07. 23:32 |
A férfi kosárlabda NB I 12. fordulójában az alapszakaszt vezető Albacomp remek második félidei játékának köszönhetően legyőzte a bajnok Falcót. A hazaiakat az sem zavarta meg, hogy a harmadik játékrészben a vendégszurkolók rendbontása miatt félbeszakadt a találkozó. Az Albacomp 102–79-re nyert.Az első negyedben jócskán megszórták egymást a csapatok, mindkét fél 30 pont fölött termelt minimális különbséggel. A második felvonásban is szoros volt a csata, de itt is Peresztegi nagy Ákos legényei voltak jobbak, és a nagyszünetre hárompontos előnyt szereztek.
Nem is csoda, hogy a vendégszurkolók nem bírták cérnával, mert a harmadik periódust elsöprően nyerte az Alba, kétszer annyi pontot termelt, mint a szombathelyi alakulat. A 18 pontos fórt az utolsó játékrészben tovább sikerült hizlalni, így fantasztikus Albacomp-siker kerekedett a végére: a fehérváriak 23 ponttal verték a bajnokot.
Albacomp - Falco 102-79 (32-31, 19-17, 30-15, 21-16)
Székesfehérvár, 2600 néző
Játékvezetők: Hartyáni, Ádám, Bognár
Albacomp: Simon 20/9, Hanga 10, Bell 31/6, Morrison 17, Radovic 16/6 Cs: Doyne 6, Góbi, Keller 2
Falco: Kálmán 7/3, Vrsaljko 18, Hudson 12/6, Ciric 12/6, Horváth 19/6 Cs: Borszéki, Vida, Princic 9