Bajnoki címet szereztek az Alba Volán-FeVita serdűlői

A felnőtt csapat sikerét megirigyelve az Alba Volán-FeVita serdülő jégkorong csapata is bajnoki aranyéremmel lett gazdagabb a 2005-2006-os idényben. A fehérvári fiatalok három győzelemig tartó döntőt vívtak a Dunaferrel, és a 15-16 éves kék-fehérek 3-1-es összesítéssel zsebelték be a bajnoki címet. Az utolsó hazai összecsapás első harmadában már 3-0-ra vezettek Fekti István tanítványai, aztán a folytatásban egyenlített a Dunaújváros. A hosszabbítás nem hozott döntést, így a büntetők után örülhetett a Volán.

2006.03.30. 19:20 |

Az utánpótlás-mezőnyben a serdülők aranyérme mellett, az Alba Volán-FeVita előkészítő-, kölyök-, és ifi korosztályának együttesei ezüstérmet szereztek, a junior csapat pedig a negyedik helyen végzett.