-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Az ország legjobbjai a vörösmartys röplabdások
A Ligetsori Vörösmarty Általános Iskola röplabdás lányai verhetetlenek. A hazai rendezésű megyei döntőből toronymagasan továbbjutó fehérvári lányok a debreceni országos döntőben sem találtak legyőzőre, sőt, még szettet sem vesztettek. Fésús Irén tanítványai a csoportmérkőzéseken megerőltetés nélkül jutottak tovább, az elődöntőben egri, a fináléban nyíregyházi ellenfelet küldtek padlóra.
2008.05.28. 23:47 |
A Ligetsori Vörösmarty Általános Iskola röplabdás lányai verhetetlenek. A hazai rendezésű megyei döntőből toronymagasan továbbjutó fehérvári lányok a debreceni országos döntőben sem találtak legyőzőre, sőt, még szettet sem vesztettek.
Fésűs Irén tanítványai a csoportmérkőzések alkalmával a nyíregyházi, a hortobágyi és az ikrényi csapatot is simán verték, s az elődöntőben az Eger sem bírt a vörösmartysokkal. A fináléban a nyíregyházi Bem József Általános Iskola növendékei próbáltak borsot törni a fehérváriak orra alá, nem sikerült, így a Ligetsori Vörösmarty 3-0-ra nyert, s védte meg országos diákolimpia-bajnoki címét. A legjobb játékos Antal Anett lett, de az Antal Anett, Szabó Henriett, Vacsi Evelin, Füsti Molnár Gréta, Petrovics Krisztina, Tamási Dorina, Reichard Fanni, Rivnyák Eszter, Leidál Melinda, Tálas Zsuzsanna alkotta győztes csapatot felkészítő Fésűs Irén is díjazásban részesült. A legjobb edző örömébe némi üröm is vegyül, hiszen a sikeres korosztály játékosai jövőre már nem lesznek a Vörösmarty diákjai…
Fésűs Irén tanítványai a csoportmérkőzések alkalmával a nyíregyházi, a hortobágyi és az ikrényi csapatot is simán verték, s az elődöntőben az Eger sem bírt a vörösmartysokkal. A fináléban a nyíregyházi Bem József Általános Iskola növendékei próbáltak borsot törni a fehérváriak orra alá, nem sikerült, így a Ligetsori Vörösmarty 3-0-ra nyert, s védte meg országos diákolimpia-bajnoki címét. A legjobb játékos Antal Anett lett, de az Antal Anett, Szabó Henriett, Vacsi Evelin, Füsti Molnár Gréta, Petrovics Krisztina, Tamási Dorina, Reichard Fanni, Rivnyák Eszter, Leidál Melinda, Tálas Zsuzsanna alkotta győztes csapatot felkészítő Fésűs Irén is díjazásban részesült. A legjobb edző örömébe némi üröm is vegyül, hiszen a sikeres korosztály játékosai jövőre már nem lesznek a Vörösmarty diákjai…