Az élre törő Vidi - Most a REAC otthonában győzött az FC Fehérvár

Az FC Fehérvár megtette a magáét, csupán az MTK dönthetett arról, hogy átengedi-e a listavezető pozíciót Csertői Aurél együttesének… A Borsodi Liga 6. fordulójában a Vidi az újonc REAC otthonában vendégszerepelt, s az alacsony színvonalú találkozó 38. percében Sitku Illés révén szerzett vezetést. A kiválóan játszó Sitku aztán a 60. percben kettőre növelte a fehérvári előnyt, s a vendéghelyzeteket követően a Rákospalota begyötörte szépítő találatát. Az FC Fehérvár újabb győzelmével a tabella élére ugrott, és az MTK vasárnapi döntetlenjével, a piros-kékek lettek a 6. forduló igazi nyertesei. REAC - FC Fehérvár 1-2 (0-1)

2005.09.25. 11:26 |

REAC - FC Fehérvár 1-2 (0-1)

Budai II. László Stadion, 1500 néző
 Vezette: Fábián (Ortó, Márkus)

REAC: Farkas - Nagy G., Szirtesi (Sallai 40.p.), Horváth G., Virágh (Fekete 70.p.) - Csopaki, Cseri (Németh T. a szünetben), Kapcsos, Somorjai - Nyerges, Török. Vezetőedző: Urbán Flórián

FC Fehérvár: Tudor - Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze - Lattenstein (Bartyik 86.p.), Bozics, Farkas B. - Alumona, Sitku, Györök (Nagy D. 81.p.(Disztl 89.p.). vezetőedző: Csertői Aurél

Gólszerzők: Somorjai Tamás (75. p.) ill. Sitku Illés (38.p., 60.p.)