-
Gitárok szemnek és léleknek
Ha valaki nem ért a gitárokhoz, de értékeli a szépet, annak mindenképpen érdemes egyszer egy Soma-féle gitárt a kezébe fogni. Annak pedig, aki ráadásul még ért is ezekhez a gyönyörű hangszerekhez, nem csak ajánlott, hanem egyenesen kötelező is Somogyi József remekműveivel megismerkedni. Ő készítette el a Fezen-gitárt is, amelyre egy fogyatékossággal élő fiatalokat segítő felajánlás keretében december 7-ig lehet licitálni.
2025.12.05. -
Rendhagyó irodalmi est a Nex Stop-ban
A Líra könyvesbolt rendhagyó irodalmi estre várja az érdeklődőket December 7-én és 14-én 16 órától a Next Stop üzletközpontban. Ha úgy érzi, hogy örömmel megosztaná a legkedvesebb versét, ami Adventtel, Karácsonnyal, Krisztus születésével kapcsolatos, felolvashatja azokat.
2025.12.05. -
Mikulás táncház
December 6-án, szombaton 17 órától kézműves foglalkozással, népi gyermekjátszóval, mikulásváróval, tánctanítással és táncos mulatsággal várja a kicsiket és nagyokat a Malom utcai Táncház.
2025.12.05. -
Családi programok a természetben
Irány a hétvégén Fehérvárcsurgó azoknak a családoknak, akik szeretik aktív pihenéssel, a friss levegőn tölteni a szabadidejüket. December 6-án, szombaton rendezik a X. Gaja-völgyi Mikulás túrát, míg a Károlyi Kastély parkjában izgalmas séta indul, melyen a Mikulást is megkereshetik a gyerekek. Mindkét program a kastély felújított lovardaépületétől indul.
2025.12.05.
Az egészség hullámhosszán – csütörtöki előadás a Felsővárosi Közösségi Házban
A „Nem csak a 20 éveseké a világ” Felsővárosi Nyugdíjas Klubban Dr. Zahár Ákos ortopéd-traumatológus tart előadást november 16-án, csütörtökön 16 órától. Az ingyenes előadásra mindenkit szeretettel várnak a Felsővárosi Közösségi Házban.
2023.11.14. 15:12 |
November 16-án, csütörtökön 16.00 órától dr. Zahár Ákos főorvos, a Szent György Kórház Mozgásszervi Sebészeti Centrum vezetője Az egészség hullámhosszán címmel tart előadást a Felsővárosi Közösségi Házban a „Nem csak a 20 éveseké a világ” Felsővárosi Nyugdíjas Klub meghívására.
Dr. Zahár Ákos ortopéd-traumatológus főorvos a csípő- és térdprotézisek beültetésére, valamint ezek cseréjére specializálódott. 2009 és 2021 között több mint 3000 protézis műtétet végzett Németországban, 2021 áprilisa óta Székesfehérváron vezeti a Mozgásszervi Sebészeti Centrumot.
Az előadás ingyenes, a szervezők mindenkit szeretettel várnak!
