-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Az asztalitenisz-barátok a sportág szeretetéért meccseltek
Az asztaliteniszezők is - ahogy sok más sportág képviselői – lezavarták már a különféle bajnoki küzdelmeket, azonban a nyári uborkaszezon forró csendjét mégiscsak megtöri olykor a ping-pong labda pattogása. A Hétvezér Általános Iskola tornatermében 13 csapat versenyzője fogott ütőt a Fehérvári Aszatlitenisz-Barátok Találkozója alkalmából. A Honvéd Szondi SE asztalitenisz szakosztálya és a Yo Rádió által életre hívott megmérettetésen azon ping-pong kedvelők mérhették össze tudásukat, akik nem igazolt asztaliteniszezők. A 13 csapatot barátok, családok munkatársak alkották, s a rendezők meglepetésére nem csak a koronázó városból, hanem Csórról, Mezőfalváról és Mórról is érkeztek mozogni, sportolni vágyók.
2007.06.19. 17:55 |
Az asztaliteniszezők is - ahogy sok más sportág képviselői – lezavarták már a különféle bajnoki küzdelmeket, azonban a nyári uborkaszezon forró csendjét mégiscsak megtöri olykor a ping-pong labda pattogása. A Hétvezér Általános Iskola tornatermében 13 csapat versenyzője fogott ütőt a Fehérvári Aszatlitenisz-Barátok Találkozója alkalmából. A Honvéd Szondi SE asztalitenisz szakosztálya és a Yo Rádió által életre hívott megmérettetésen azon ping-pong kedvelők mérhették össze tudásukat, akik nem igazolt asztaliteniszezők. A 13 csapatot barátok, családok munkatársak alkották, s a rendezők meglepetésére nem csak a koronázó városból, hanem Csórról, Mezőfalváról és Mórról is érkeztek mozogni, sportolni vágyók, sőt ütőt vett kezébe az Országgyűlés alelnöke, az Asztalitenisz Szövetség elnökségi tagja dr. Világosi Gábor is.
A csapatoknak egyéniben és párosban is helyt kellett állniuk, a körmérkőzéses csoportküzdelmek után a legjobbak a főtáblára kerültek, ahol már kieséses rendszerben versenyeztek tovább az állva maradtak. A döntőbe végül a fehérvári „Egészség-ügy” és a móri „Borlovagok” jutottak, ahol szoros küzdelemben végül hazai siker született, így az Asztalitenisz-Barátok Találkozóját a dr. Yaghi Rida, Miklós Imre alkotta együttes nyerte, a móriak mögött a harmadik helyen pedig a fehérvári Ziccer, és a mezőfalvi Cs.Sz.SC végzett.