-
Győzelem a rájátszásban
A Hydro Fehérvár AV19 2-1-re legyőzte a vendég Klagenfurt csapatát az osztrák jégkorongliga negyeddöntőjének második mérkőzésén, így 1-1-re egyenlített az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.Hydro Fehérvár AV19 - Klagenfurt 2-1 (0-1, 2-0, 0-0)
2026.03.17. -
Döntőben a MÁV Előre
A magyar bajnok MÁV Előre Foxconn szerdán az aranyéremért léphet pályára a férfi röplabda Közép-európai Ligában, miután az eszéki négyes döntő keddi elődöntőjében három szettben diadalmaskodott az alapszakaszgyőztes osztrák Aich/Dob csapata felett.MÁV Előre Foxconn - SK Zadruga Aich/Dob 3-0 (17, 12, 20)
2026.03.17. -
Sulikézi Fesztivál
Harmadik alkalommal rendezték meg a Sulikézi Fesztivált a Köfém Sportcsarnokban. Az esemény a Magyar Kézilabda Szövetség versenyrendszerének részét képezi.
2026.03.09. -
Bál a gyerekekért
Nyolcadik alkalommal rendezték meg az Ifj. Ocskay Gábor Alapítvány hagyományos bálját. Az est bevételéből a fiatal jégkorongozókat és a Fejér Vármegyei Gyermekotthon lakóit támogatják.
2026.03.04.
Augusztusban atlétikai országos bajnokság lesz a Bregyóban
Ha új fehérvári atlétikai központ, akkor országos bajnokság... 2007-ben a Sóstón felavatott pályán rendezhetett felnőtt magyar bajnokságot az Alba Regia Atlétikai Klub, most pedig eldőlt, hogy az új Bregyó-közi centrumban is ez lesz az első jelentős atlétika-verseny. Az OB-t augusztus első három napján rendezik, és még idén szeptemberben a csapatbajnokság döntője is a gyönyörű új sportközpontban lesz.
2014.04.30. 15:16 |
Ha új fehérvári atlétikai központ, akkor országos bajnokság... 2007-ben a Sóstón felavatott pályán rendezhetett felnőtt magyar bajnokságot az Alba Regia Atlétikai Klub, most pedig eldőlt, hogy az új Bregyó-közi centrumban is ez lesz az első jelentős atlétika-verseny. Az OB-t augusztus első három napján rendezik, és még idén szeptemberben a csapatbajnokság döntője is a gyönyörű új sportközpontban lesz.
A fehérvári atléták már birtokba vették nemzetközi szintű új otthonukat, a Bregyó-közi sportcentrumot. A megújult futópálya, a most felépített főépület, amelyben öltözőket, irodákat is kialakítottak, vagy éppen a fedett futófolyosó nyugodt, kulturált körülményeket teremt a minőségi felkészüléshez. Ennek remélhetőleg az erdményekben is lesz majd látszata, és nem mellesleg az új sportközpont alkalmas rangos versenyek lebonyolítására. Már ismert, hogy júliusban öttusa-Európa-bajnokságon szurkolhatnak itt a fehérváriak - az atlétika első nagy seregszemléje pedig a sportág országos bajnoksága lesz augusztus 1-2-3-án.

"Polgármester úr társaságában tegnap tárgyaltunk a Magyar Atlétikai Szövetség delegációjával, amelyet Gyulai Márton főtitkár vezetett. A vendégek megnézték az új Bregyó-közi sportcentrumot, és miután meggyőződtek róla, hogy kiválóan alkalmas a verseny helyszínének, nem kellett hosszasan tárgyalni arról, hogy itt rendezhessük a bajnokságot. A 2006-ban átadott sóstói pályánkon 2007-ben már rendeztünk OB-t, most is az a cél, hogy ahhoz hasonló sikerrel vezényeljük le az augusztusi versenyt" - mondta Hirt Károly, az ARAK elnöke. Hozzátette, szeptemberben a csapatbajnokság döntője is itt lesz, a későbbiekbek pedig pályázhatnak nemzetközi viadalokra is, mert utánpótlás kontinenstorna megrendezésére is alkalmas a nemzetközi szabványoknak megfelelő Bregyó-közi atlétikai centrum.