-
51. diplomaátadó a KJE-n
A MET Arénában rendezte meg 51. diplomaátadó ünnepségét a Kodolányi János Egyetem csütörtökön. A székesfehérvári központú felsőoktatási intézményben ebben a félévben több mint nyolcszáz hallgató szerzett diplomát, közülük közel ötszázan személyesen vették át oklevelüket az ünnepségen.
2026.06.25. -
Okoszebrához juttathatja a város egy szavazattal!
A hónap végéig egy szavazattal segíthet mindenki Székesfehérvárnak abban, hogy a Vasvári Pál Gimnázium előtt okoszebrát telepítsenek a Generali a Biztonságért Alapítvány pályázatának köszönhetően. A szavazásban az Országos Balesetmegelőzési Bizottság (OBB) javaslata alapján 19 vidéki, iskola közelében található, veszélyesnek ítélt gyalogátkelőhely szerepel, minden megyéből egy-egy.
2026.06.23. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25. -
Lejárnak a régi személyik
Augusztus 3-tól végleg érvényüket vesztik a régi típusú, könyv formátumú, határidő nélkül érvényes személyazonosító igazolványok. Az új okmányok igénylését elsősorban a kormányablakokban lehet intézni.
2026.06.25.
Átvették megbízólevelüket Fejér megye országgyűlési képviselői
Ünnepélyes keretek között csütörtökön átvették megbízólevelüket Fejér megye országgyűlési képviselői a Megyeházán. Az egyéni választókerületekből és a területi listáról egyaránt 7-7 képviselő jutott a Parlamentbe: Warvasovszky Tihamér, dr. Gógl Árpád, dr. Kálmán András, Ecsődi László, Schmidt Ferenc, Lengyel Zoltán , dr Kelemen András. Fejér megye területi listájáról dr. Cser-Palkovics András, Molnár Albert, Mikola István, Szántó János, Dorkota Lajos, Dér Zsuzsanna és dr. Világosi Gábor képviselő vehette át megbízólevelét.
2006.05.12. 12:11 |
Ünnepélyes keretek között csütörtökön átvették megbízólevelüket Fejér megye országgyűlési képviselői a Megyeházán. Az egyéni választókerületekből és a területi listáról egyaránt 7-7 képviselő jutott a Parlamentbe.
Ennek alapján az egyéni választókerületekben mandátumot szerzett Warvasovszky Tihamér az MSZP, dr. Gógl Árpád a Fidesz-KDNP, dr. Kálmán András az MSZP, Ecsődi László az MSZP, Schmidt Ferenc a Fidesz-KDNP, Lengyel Zoltán a Fidesz-KDNP, dr Kelemen András a Fidesz-KDNP képviselője. Fejér megye területi listájáról dr. Cser-Palkovics András a Fidesz-KDNP, Molnár Albert az MSZP, Mikola István a Fidesz-KDNP, Szántó János az MSZP, Dorkota Lajos a Fidesz-KDNP, Dér Zsuzsanna az MSZP és dr. Világosi Gábor az SZDSZ képviselője vehette át megbízólevelét.
Ennek alapján az egyéni választókerületekben mandátumot szerzett Warvasovszky Tihamér az MSZP, dr. Gógl Árpád a Fidesz-KDNP, dr. Kálmán András az MSZP, Ecsődi László az MSZP, Schmidt Ferenc a Fidesz-KDNP, Lengyel Zoltán a Fidesz-KDNP, dr Kelemen András a Fidesz-KDNP képviselője. Fejér megye területi listájáról dr. Cser-Palkovics András a Fidesz-KDNP, Molnár Albert az MSZP, Mikola István a Fidesz-KDNP, Szántó János az MSZP, Dorkota Lajos a Fidesz-KDNP, Dér Zsuzsanna az MSZP és dr. Világosi Gábor az SZDSZ képviselője vehette át megbízólevelét.