-
4. AKTIV HiPer döntő
Március 20-án, pénteken negyedik alkalommal gyűlnek össze a leggyorsabb és legruganyosabb Fejér vármegyei általános iskolás fiatalok a Bregyó fedett futófolyosóján. Az ARAK HiPer versenysorozata a tavalyi éveket felülmúlva idén is egy nagyon jó hangulatú, bővített felmérési rendszerrel várta a 2025/2026-os tanévben a vármegye több, mint ötezer tanulóját.
2026.03.18. -
Győzelem a rájátszásban
A Hydro Fehérvár AV19 2-1-re legyőzte a vendég Klagenfurt csapatát az osztrák jégkorongliga negyeddöntőjének második mérkőzésén, így 1-1-re egyenlített az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.Hydro Fehérvár AV19 - Klagenfurt 2-1 (0-1, 2-0, 0-0)
2026.03.17. -
Ötszáz futó a diákolimpián
500 induló állt rajthoz a mezei futó diákolimpiai bajnokság városi döntőjében, melyet a 2025-2026-os tanévben is a már hagyományos helyszínen, a Palotavárosi tavaknál rendeztek meg.
2026.03.18. -
Sulikézi Fesztivál
Harmadik alkalommal rendezték meg a Sulikézi Fesztivált a Köfém Sportcsarnokban. Az esemény a Magyar Kézilabda Szövetség versenyrendszerének részét képezi.
2026.03.09.
Atlétikai Csapatbajnokság Székesfehérváron
Újabb rangos esemény házigazdája a Bregyó közi Atlétikai központ. A tavasszal átadott létesítmény idén már otthont adott a Gyulai Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjnak, a felnőtt Öttusa Európa-bajnokságnak, valamint az Atlétikai Országos Bajnokságnak. Ezen a hétvégén pedig a csapatbajnokságot rendezik Székesfehérváron.
2014.09.13. 13:58 |
Újabb rangos esemény házigazdája a Bregyó közi Atlétikai központ. A tavasszal átadott létesítmény idén már otthont adott a Gyulai Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjnak, a felnőtt Öttusa Európa-bajnokságnak, valamint az Atlétikai Országos Bajnokságnak. Ezen a hétvégén pedig a csapatbajnokságot rendezik Székesfehérváron.

A legjobb 12 magyar atlétikai csapat csap össze szombaton és vasárnap a Bregyó közi Atlétikai Centrumban. Az ünnepélyes megnyitón Cser-Palkovics András és Gyulai Miklós köszöntötte a résztvevő versenyzőket. Székesfehérvár polgármestere elmondta, örül, hogy ismét városunkban köszönthetjük a legjobb hazai atlétákat, míg a Magyar Atlétikai Szövetség elnöke megköszönte a városnak, és az ARAK-nak, hogy ismét házigazdája egy, a sportág életében nagyon fontos viadalnak.

Az Atlétikai Csapatbajnokság résztvevői szombaton és vasárnap harcolnak a magyar bajnoki címért, ezúttal azonban Pars Krisztiánt nem láthatják a nézők, olimpiai bajnokunk ugyanis Marokkóban az IAAF Világkupán szerepel az Európa-válogatott tagjaként, de így is érdemes kilátogatni a Bregyó Közbe. A CSB vasárnap a 17:05-kor rajtoló 4x400-as férfi váltóversennyel ér véget. A teljes program pedig az alábbi linken megtalálható: csb.masz.hu/files/docs/09_13-14_csb_idorend_jo_jav.pdf
