-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
ARAK közgyűlés - Bozai István kapta a Tölgyesi Ferenc emlékdíjat
Korányi Balázs az egyesület legeredményesebb atlétája, Páhy Tibor a tájfutó szakember után Bozai István érdemelte ki az ARAK alapító elnökének emlékére létrehozott Tölgyesi Ferenc emlékdíjat. Az elmúlt években a Sóstói-Stadion Kft ügyvezetőjeként, tavaly óta városgondnokként támogatja az atlétika versenyek megrendezését és az atlétika pálya működését, fejlsztését. Az ARAK legutóbbi közgyűlésén a szakmai és pénzügyi beszámoló elfogadása mellett három új elnökségi tagot is választottak.
2010.05.11. 11:45 |
Az ARAK tisztújító közgyűlésén adták át a Tölgyesi Ferenc emlékdíjat, amit idén Bozai István kapott. Az elmúlt években a Sóstói-Stadion Kft ügyvezetőjeként, tavaly óta városgondnokként támogatja az atlétika versenyek megrendezését és az atlétika pálya működését, fejlsztését.
A közgyűlésen az elmúlt négy évről, az elnökség szakmai és a felügyelő bizottság pénzügyi beszámolóját elfogadták, újraválasztották a régi elnökségi tagokat. A jelölő bizottság vezetője három új elnökségi tagot is javasolt az ARAK elnökségébe, így László István, Varga-Márfi István és Tölgyesi Előd is az elnökség tagja lett. Az újjáválasztott elnökség az alapszabály szerint maga közül választotta meg az elnököt, aki a következő négy évre is Hirt Károly maradt. Korányi Balázs az egyesület legeredményesebb atlétája, Páhy Tibor a tájfutó szakember után Bozai István érdemelte ki az egyesület alapító elnökének emlékére alapított díjat. A bronz szobor átvételekor a köszönő szavak mellett kívánságát fejezte ki. "Maradjon meg ez az egyesület nagyon sokáig olyannak, amilyennek megismertem, emberbarátnak, szerethetőnek."