-
Virágtenger a városban
A III. Béla király téri egynyári virágágyásban a domináns a rózsaszín és ennek árnyalatai. A Zichy liget körágyása, a Nap szerelmese fantázia nevet kapta az idei egynyári szezonra. A Petőfi park ágyásaiba pedig a SunPatiens névre hallgató virág került, ami az egyik legellenállóbb és legsokoldalúbb egynyári dísznövény.
2026.06.13. -
Nyugalmazott vezérezredes idézi fel előadásában a szovjet csapatok távozásának idejét
A 35 éve lezajlott sorsfordító eseményeket idézi fel június 16-án Borsits László nyugalmazott vezérezredes. A különleges előadásnak, amelyet Németh István kuratóriumi elnök nyit meg, a Berényi út és Móricz Zsigmond utca sarkán, a Hotel Vadászkürt mellett található Krajczáros Art Gallery ad otthont.
2026.06.13. -
Érzelmi intelligencia fejlesztése
Az önismeretet, az érzelmi intelligencia fejlesztését és az érzelmi nevelést állítja fókuszba az az új közösségi tér, amely pénteken délután nyitotta meg kapuit Székesfehérváron. A LESZEK hangulatos terei lehetőséget nyújtanak egyéni konzultációkra, coaching folyamatokra, páros és csoportos foglalkozásokra.
2026.06.12. -
Duplo világ a Gárdonyiban
Lego kockákból épült hatalmas kastélyok, működő vonatok, hajók és más különlegességek várják az érdeklődőket június 13-án és 14-én a Gárdonyi Géza Művelődési Házban.
2026.06.12.
Apák egymás közt – az apai szerepről beszélgetnek
A SZÉNA Egyesület a Három Királyfi, Három Királylány Alapítvány székesfehérvári képviselőjeként november 9-én 18 órától az édesapákat invitálja programjára, ahol az apaság és az apai szerep lesz a téma. A rendezvény helyszíne a Vasvári Pál Általános Iskola lesz.
2017.11.07. 13:52 |
A Három Királyfi, Három Királylány Alapítvány fontosnak tartja, hogy a családok és a családi szerepek megerősítésénél ne csupán az édesanyáknak nyújtsanak segítséget, hiszen a gyermeknevelés közös feladat. Az apás est házigazdája Németh Ádám.
A program pálinkakóstolóval is kiegészül, mely garantálja a jó hangulatot. A pálinkakóstolót Smohay Péter vezeti majd le. A programon ingyenes a részvétel, de előzetes regisztrációt várnak a szenaegyesulet@gmail.com e-mail címen, vagy a +36 20/803-37-99-es telefonszámon. Bővebb információ az egyesület honlapján olvasható.
A program pálinkakóstolóval is kiegészül, mely garantálja a jó hangulatot. A pálinkakóstolót Smohay Péter vezeti majd le. A programon ingyenes a részvétel, de előzetes regisztrációt várnak a szenaegyesulet@gmail.com e-mail címen, vagy a +36 20/803-37-99-es telefonszámon. Bővebb információ az egyesület honlapján olvasható.